Ο Ηρακλής απέκτησε έναν ακόμη παίκτη στη διάρκεια της χειμερινής μεταγραφικής περιόδου.
Οι κυανόλευκοι έχουν αλλάξει σε μεγάλο βαθμό το ρόστερ τους το τελευταίο χρονικό διάστημα με την τελευταία κίνηση της ομάδας της Θεσσαλονίκης να είναι η απόκτηση του Μπράντον Φράισεν.
Πρόκειται για Καναδό ακραίο ο οποίος ξεκίνησε τη φετινή σεζόν στο Αζερμπαϊτζάν και παρακάτω μπορείτε να δείτε τις καλύτερες στιγμές του από τη φετινή σεζόν.