Οι τέσσερις ομάδες που θα διεκδικήσουν την κορυφή του πρώτου πρωταθλήματος της PVF.
Η Pro Volleyball Federation οδεύει προς το πρώτο της Final-4 και πλέον οριστικοποιήθηκαν τα δύο ζευγάρια αυτού, με τους ημιτελικούς να διεξάγονται στις 15/5.
Στον πρώτο ημιτελικό η κορυφαία ομάδα της regular season, Ατλάντα Βάιμπ θα αντιμετωπίσει τις Γκραντ Ράπιντ Ράιζ.
Στον δεύτερο ημιτελικό οι Όμαχα Σούπερνοβας θα αντιμετωπίσει τις Σαν Ντιέγκο Μότζο, με τις δύο νικήτριες ομάδες να πρόκειται να συναντηθούν στον τελικό της 18ης Μάϊου.