back to top

Το πρόγραμμα του PIRAEUS MASTERS

Διαβάστε Επίσης

Δείτε τις ώρες των αγώνων.

Δημοσιεύτηκε το πρόγραμμα για το τουρνουά του Πειραιά και παρακάτω μπορείτε να δείτε πότε θα διεξαχθούν οι επόμενες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά:

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανδρών και γυναικών του Piraeus Masters. Το κείμενο θα ανανεώνεται συνεχώς.
Σε λίγο θα αναρτηθεί αναλυτικά το πρόγραμμα του ταμπλό των ανδρών…

Ημιτελικά & Τελικά – Κυριακή 30 Ιουνίου 2024

10.00: Α’ Ημιτελικός γυναικών
follow: Β’ Ημιτελικός γυναικών
follow: Α’ Ημιτελικός ανδρών
follow: Β’ Ημιτελικός ανδρών

20.00: Τελικός γυναικών
follow: Τελικός ανδρών
follow: Απονομές – Βραβεύσεις

Το πρόγραμμα των προημιτελικών – Σάββατο 29 Ιουνίου 2024

16.00: Δήμητρα Μαναβή/Λίζα Τριανταφυλλίδη – Γεωργίνα Αντωνακάκη/Ιωάννα Περδικάκη
follow: Αναστασία Σιρίνινα/Ιφιγένεια Σαμπάτη – Λήδα Σαριδάκη/Έλενα Χαντζή
follow: Ντάνιεκε Πρινς/Φιόνα Βαν Ντιέπεν – Τατιάνα Μολδοβανίδη/Πέρσα Σακελλαρίδη
follow: Κατερίνα Αλτίνη/Βούλη Κουρτίδου – Ευανθία Μπαλδώκα/Χρυσή Γιαννέλου
follow: Α’ Προημιτελικός ανδρών
follow: Β’ Προημιτελικός ανδρών
follow: Γ’ Προημιτελικός ανδρών
follow: Δ’ Προημιτελικός ανδρών

Τα αποτελέσματα των ομίλων γυναικών – Παρασκευή 27 και Σάββατο 29 Ιουνίου 2024

Α’ όμιλος

Τατιάνα Μολδοβανίδη/Πέρσα Σακελλαρίδη – Ελένη Αλεξόγλου/Μυρτώ Πασχαλάκη 1-2 (21-14, 19-21, 08-15)
Κατερίνα Αλτίνη/Βούλη Κουρτίδου – Ελένη Αλεξόγλου/Μυρτώ Πασχαλάκη 2-0 (21-00, 21-00)
Τατιάνα Μολδοβανίδη/Πέρσα Σακελλαρίδη – Κατερίνα Αλτίνη/Βούλη Κουρτίδου 0-2 (19-21, 15-21)

Β’ όμιλος

Δήμητρα Μαναβή/Λίζα Τριανταφυλλίδη – Λήδα Σαριδάκη/Έλενα Χαντζή 2-0 (21-15, 21-16)
Ευανθία Λάβδα/Βασιλική Ματιάδη – Λήδα Σαριδάκη/Έλενα Χαντζή 1-2 (21-19, 10-21, 16-18)
Δήμητρα Μαναβή/Λίζα Τριανταφυλλίδη – Ευανθία Λάβδα/Βασιλική Ματιάδη 2-0 (21-13, 21-19)

Γ’ όμιλος

Ευανθία Μπαλδώκα/Χρυσή Γιαννέλου – Ντάνιεκε Πρινς/Φιόνα Βαν Ντιέπεν 0-2 (15-21, 11-21)
Αθηνά Δηλαβέρη/Αρετή Τέζα – Ντάνιεκε Πρινς/Φιόνα Βαν Ντιέπεν 0-2 (19-21, 17-21)
Ευανθία Μπαλδώκα/Χρυσή Γιαννέλου – Αθηνά Δηλαβέρη/Αρετή Τέζα 2-0 (21-11, 21-09)

Δ’ όμιλος

Αναστασία Σιρίνινα/Ιφιγένεια Σαμπάτη – Άννα Νταλμάτζο/Βαλεντίνα Ντι Πρίμα 2-0 (21-19, 21-13)
Ιωάννα Περδικάκη/Γεωργίνα Αντωνακάκη – Άννα Νταλμάτζο/Βαλεντίνα Ντι Πρίμα 2-0 (21-18, 22-20)
Αναστασία Σιρίνινα/Ιφιγένεια Σαμπάτη – Ιωάννα Περδικάκη/Γεωργίνα Αντωνακάκη 2-1 (17-21, 21-17, 15-13)

spot_img

Περισσοτερα

Athens Finals 2024: Χωρίς ξένη ομάδα… μετά από σκέψη

Το αρχικό «μάλλον ναι» έγινε όχι και δεν θα έχουμε παρουσία ξένης ομάδας στα Athens Finals 2024. Αρκετές...

Athens Finals 2024: Οι ομάδες που θα διεκδικήσουν το...

Αντίστροφη μέτρηση για τις επόμενες πρωταθλήτριες ομάδες που θα στεφθούν στα Athens Finals 2024! Με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον...

Η Χρυσή Βίβλος του Πανελληνίου Πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ

Η Χρυσή Βίβλος του Πανελληνίου Πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ αναμένεται να... ενημερωθεί. H ενημέρωση της ΕΟΠΕ. Η Χρυσή Βίβλος των...