Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19

20/07/2018 20:21831Α2 Ανδρών
Vaat
Ετικέτες: Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19
be a maverick

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Ολυμπιάδα Πατρών - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανιώνιος - Καλαμάτα 80
Φοίβος Μελισσίων - ΟΦΗ

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Ολυμπιάδα Πατρών
Ροδίων Άθλησις - Πανερυθραϊκός
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Καλαμάτα 80

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Πανερυθραϊκός - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις
Καλαμάτα 80 - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - ΟΦΗ

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Πανιώνιος
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Αιγιαλέων Αιγίου

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Καλαμάτα 80 - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - Καλαμάτα 80
Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Ροδίων Άθλησις - Φοίβος Μελισσίων
Αιγιαλέων Αιγίου - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος - ΟΦΗ

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Ροδίων Άθλησις - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανερυθραϊκός
Καλαμάτα 80 - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Φοίβος Μελισσίων

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Ολυμπιάδα Πατρών - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις
Πανιώνιος - Αιγιαλέων Αιγίου
Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Πανιώνιος
Αιγιαλέων Αιγίου - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Ολυμπιάδα Πατρών

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Πανιώνιος - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Ροδίων Άθλησις
Αιγιαλέων Αιγίου - ΟΦΗ

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Καλαμάτα 80
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις - Αιγιαλέων Αιγίου
ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Αιγιαλέων Αιγίου - Φοίβος Μελισσίων
Καλαμάτα 80 - Ολυμπιάδα Πατρών
Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - ΟΦΗ

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Φοίβος Μελισσίων - Ροδίων Άθλησις
Ολυμπιάδα Πατρών - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Πανιώνιος

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών
Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Κέρκης Σάμου - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΕΑ Πατρών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Κόροιβος Αμαλιάδας - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΕ Αρμενίων

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΕ Αρμενίων

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Δραπετσώνα - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα
ΕΑ Πατρών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών
Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Δραπετσώνα - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου
ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου - ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος Αμαλιάδας

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Πατρών - Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΕΑ Πατρών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Αναγέννηση Άρτας - ΣΠΑ Καρδίτσας
Νίκη Αιγινίου - ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ - Πιερικός
ΑΟ Σερρών - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Πήγασος Πολίχνης
Άθλος Ορεστιάδας Μακεδονικός
ΡΕΠΟ - Απόλλων Καλαμαριάς

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

ΡΕΠΟ - Αναγέννηση Άρτας
ΣΠΑ Καρδίτσας - Νίκη Αιγινίου
ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ
Πιερικός - ΑΟ Σερρών
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδονικός

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Νίκη Αιγινίου - ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ - ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΟ Σερρών - ΑΕΝ Πανοράματος
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Πιερικός
Άθλος Ορεστιάδας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας - Απόλλων Καλαμαριάς

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Άρτας - Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πιερικός - Άθλος Ορεστιάδας
Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Σερρών - ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΣΠΑ Καρδίτσας
Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός - Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου - Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Άρτας - ΑΟ Σερρών
Νίκη Αιγινίου - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΕΝ Πανοράματος - Μακεδονικός
Πιερικός Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδα Αμπελοκήπων

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άθλος Ορεστιάδας - ΡΕΠΟ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών - Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός
ΧΑΝΘ - Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική  (24-25 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Μακεδονικός
Αναγέννηση Άρτας - Άθλος Ορεστιάδας
Νίκη Αιγινίου - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΧΑΝΘ - ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας - Πήγασος Πολίχνης
ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς - Πιερικός

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πήγασος Πολίχνης - ΡΕΠΟ
Μακεδονικός - Αναγέννηση Άρτας
Άθλος Ορεστιάδας - Νίκη Αιγινίου
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΣΠΑ Καρδίτσας
Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών - Απόλλων Καλαμαριάς

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Άρτας - Πήγασος Πολίχνης
Νίκη Αιγινίου - Μακεδονικός
ΧΑΝΘ - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΟ Σερρών - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΝ Πανοράματος

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Πιερικός - ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Άρτας
Πήγασος Πολίχνης - Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός - ΧΑΝΘ
Άθλος Ορεστιάδας - ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

ΡΕΠΟ - ΑΕΝ Πανοράματος
Αναγέννηση Άρτας - Πιερικός
Νίκη Αιγινίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Σερρών - Μακεδονικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - ΣΠΑ Καρδίτσας

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ Καρδίτσας - ΡΕΠΟ
ΑΕΝ Πανοράματος - Αναγέννηση Άρτας
Πιερικός - Νίκη Αιγινίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών
Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Άθλος Ορεστιάδας - Απόλλων Καλαμαριάς

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ Καρδίτσας - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΝ Πανοράματος - Νίκη Αιγινίου
Πιερικός - ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Σερρών
Πήγασος Πολίχνης - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - ΡΕΠΟ

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Αναγέννηση Άρτας - ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου - ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών - Πιερικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης
Μακεδονικός - Απόλλων Καλαμαριάς

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

ΡΕΠΟ - Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΟ Σερρών
Πιερικός - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Άθλος Ορεστιάδας
Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Άρτας

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ - ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου - Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών - ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΕΝ Πανοράματος
Άθλος Ορεστιάδας - Πιερικός
Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

ΡΕΠΟ - ΑΟ Σερρών
Αναγέννηση Άρτας - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΑΕΝ Πανοράματος - Άθλος Ορεστιάδας
Πιερικός - Μακεδονικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Αιγινίου

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΡΕΠΟ
ΑΟ Σερρών - Αναγέννηση Άρτας
ΧΑΝΘ - Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας - ΣΠΑ Καρδίτσας
Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης Πιερικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς

20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Άθλος Ορεστιάδας
Αναγέννηση Άρτας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Νίκη Αιγινίου - ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας - Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος - Πήγασος Πολίχνης
Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Μακεδονικός - ΡΕΠΟ
Άθλος Ορεστιάδας - Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Νίκη Αιγινίου
ΑΟ Σερρών - ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας
Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος
Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός
Νίκη Αιγινίου - Άθλος Ορεστιάδας
ΧΑΝΘ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σερρών

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ
Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός - Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας - ΧΑΝΘ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σερρών
Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος - Απόλλων Καλαμαριάς

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Πιερικός
Αναγέννηση Άρτας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Πολίχνης
ΧΑΝΘ - Μακεδονικός
ΑΟ Σερρών - Άθλος Ορεστιάδας
ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)

ΑΕΝ Πανοράματος - ΡΕΠΟ
Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αιγινίου
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ
Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών
Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας - Απόλλων Καλαμαριάς

26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)9

ΡΕΠΟ - ΣΠΑ Καρδίτσας
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕΝ Πανοράματος
Νίκη Αιγινίου - Πιερικός
ΧΑΝΘ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Σερρών - Πήγασος Πολίχνης
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Άθλος Ορεστιάδας

VaatSquare

Σχετικά Άρθρα