To πρόγραμμα και οι διαιτητές του τριημέρου

Ένα ακόμη τριήμερο γεμάτο δράση!

Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα με αρκετούς αγώνες και μεγάλο ενδιαφέρον το τριήμερο 20-22 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά:

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 20-22 Ιανουαρίου 2024.

Volley League – 12η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς» Ορεστιάδα, 16.30: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαλκανιώτης, Ζηλιασκοπούλου, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 19.00: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Μουζακίτη, Τομαράς, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 20.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Ισκάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου.

Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» Πολίχνη, 17.00: Πήγασος Πολίχνης – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδου, Γραμματεία: Κουμπλή.

Ρεπό ο Α.Ο. Καλαμάτας 80.

Volley League Γυναικών – 14η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο Μετς, 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Παρατηρητής αγώνα: Καλπακτσόγλου, Παρατηρητής διαιτησίας: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο «Χαλκοπούλειο», 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Χλωρός, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Σκορδαρά, Καλαντζής, Γραμματεία: Τσάβου.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Δρούκα, Σταυρίδου, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Κάλλης, Επότπες: Ψύχου, Καπλάνης, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μάλφας, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Σαμοθράκης, Βέντρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Προκοπίου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Τσιλάλης, Κολλάρου, Γραμματεία: Ταλάρου.

Pre League Ανδρών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Κατσάνειο, 18.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

«Α. Βαρίκας» Νέα Σμύρνη, 18.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Αιγίου, 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γκόλφης, Γεράνιος, Παρατηρητής: Πετούσης.

Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024

Βαρδινογιάννειο, 20.30: Ο.Φ.Η. – Μ.Γ.Σ. Εθνικός
Διαιτητές: Αγγελίδης, Κόκκας, Παρατηρητής: Βλαχάκης.

Pre League Γυναικών – 13η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Μαλλιάρα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Παρατηρητής: Δημάκης.

«Ι. Λεμονίδης», 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Ισκάς, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

«Π. Σαλπέας», 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Γεωργάκη, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Μαρκάτης.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

«Κρ. Πέρσης», 18.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024

Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 16.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Ο. Αιγάλεω

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 13η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

1ο Γυμν. Ρέντη, 18.00: Α.Ε. Αρμενίων – Α.Σ.Π. Ερμής, Διαιτητές: Κατσούλης Β., Καντλή.

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Αρβανίτης, Μέκιος.

Λίντο, 19.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Κόκκας, Αβραμοπούλου.

Λύκειο Μελισσίων, 20.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Βαρατάσης, Χαμπιλού.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

Νεάπολης Μυτιλήνης, 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Α.Ο. Παγκρατίου, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Τσούρμας.

*Ο αγώνας ΓΕ Ηρακλείου – ΝΟΠ Ρεθύμνου βάσει της άδειας του αγώνα θα διεξαχθεί χωρίς θεατές.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 10η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

2ο Λυκ. Κομοτηνής, 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Φοίνικας Πολίχνης, Διαιτητές: Τονονίδης, Έξαρχος.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Μπέλλος, Τσιούλα.

«Μ. Τσικίνας», 19.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Μαλακίδης, Παπακοσμάς.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

Μακεδονικού, 17.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Ο. Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μαυρίδης Γ..

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Σκορδαρά.

*Ο αγώνας ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα βάσει της άδειας του αγώνα θα διεξαχθεί χωρίς θεατές.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 13η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κατερλή, Παυλάκης.

Α’ Αργυρούπολης, 16.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Διαμάντης, Τσεκούρας.

Α.Κ. Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Ρηγόπουλος, Κουρπανίδης.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο, 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Αγγελίδης, Λινοξυλάκη.

Σελεπίτσαρι, 18.00: Α.Ο. Ιωνικός – Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Δρόσος, Καραγιαννάκης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 13η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Σ.Π.Α. Καρδίτσας, Διαιτητές: Σουφλής, Μπατσίλα.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Τοσουνίδης.

Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Βασδέκης, Λούμσι.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Αίας, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Καπλάνης.

«Π. Νέτσικας», 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Δρανίτσας, Δρούκα.

Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννινα – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Αποστόλου, Αλεξίου.

spot_img

Περισσοτερα

Ο Παλάσιος είχε ποιον να ρωτήσει για την Ελλάδα

Ο νέος παίκτης του Άθλου γνωρίζει τα του Ελληνικού πρωταθλήματος. Ο Άθλος ενισχύθηκε με τον Κρίστιαν Παλάσιος ο...

Κότσνεφ: «Οι προσδοκίες μου είναι μεγάλες και οι στόχοι...

Ο έμπειρος ακραίος μίλησε στα πλαίσια της συμφωνίας του με την Ελληνική ομάδα. Για μία νέα πρόκληση έκανε...

Ενίσχυση από τη Ρωσία για τον Άθλο!

Ο Ντένις Κότσνεφ θα είναι ο νέος ακραίος της ομάδας της Ορεστιάδας. Ο υψηλόσωμος αθλητής θα ενισχύσει την...