To πρόγραμμα και οι διαιτητές των επόμενων αγωνιστικών

Δείτε τους αγώνες σε όλα τα Εθνικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά:

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 18-22 Νοεμβρίου 2023.

Volley League – 4η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 17.00: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαθανασίου, Καλούδας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» Πολίχνη, 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Καπλάνης, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς» Ορεστιάδα, 19.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Κουτσούλας, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Ζηλιασκοπούλου, Βαλκανιώτης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Παραλίας Καλαμάτα, 20.15: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Πρέντζας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κοσμάς, Σπίνας, Γραμματεία: Βλαχούλη

Volley League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Μουλά Λ., Γεωργάκη, Παρατηρητής: Ονόπας, Επόπτες: Καπότης, Παυλάκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο Ολυμπιακού Χωριού, 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μάλφας, Μεταξά, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Παπαχατζής, Γραμματεία: Μισιάκα.

Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 19.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Παπαχατζής, Προκοπίου, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δουκάκη, Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Γεώργιος Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Πρέντζας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατσιάρας, Γραμματεία: Ταλάρου.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηδούκας, Γραμματεία: Ιωάννου Μ..

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδου, Ψύχου, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Volley League Γυναικών – 6η αγωνιστική

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Μετς, 15.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Καπότης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Γεωργάκη, Μενεσλής, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Τσίτσικας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Γυμναστήριο Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδου, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Κουκουμάκας Π., Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μουζακίτη, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Ράντσιου, Κατσούλης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σπίγγου, Παυλάκης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Pre League Ανδρών – 3η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο «Στ. Καλαϊτζής», 16.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Χατζηβασιλείου, Παρατηρητής: Μαρκάτης.

Γυμναστήριο Αιγίου, 18.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Π.Σ. Ήφαιστος Φλώρινας
Διαιτητές: Γεράνιος, Γκόλφης, Παρατηρητής: Πετούσης.

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Μίκρας, 16.00: Α.Σ. Άρης – Μ.Γ.Σ. Εθνικός
Διαιτητές: Αβραμίδης, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..

Γυμναστήριο «Σ. Μπεφόν», 16.00: Α.Ο. Φλοίσβος – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πέρρος.

Pre League Ανδρών – Εξ αναβολής αγώνας της 1ης αγωνιστικής

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο «Μ. Παρασκευόπουλος», 16.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Τονονίδης, Παπαχρήστου, Παρατηρητής: Κωστόπουλος.

Pre League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης», 16.30: Α.Σ. Ελπίς – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Ισκάς, Λούμσι, Παρατηρητής: Κάλλης.

Γυμναστήριο Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Τόλιος, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Γυμναστήριο «Π. Σαλπέας», 18.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Διαιτητές: Ράντσιου, Διαμάντης, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Γυμναστήριο Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Σπίνας, Κτενάς, Παρατηρητής: Δημάκης.

Γυμναστήριο «Στ. Καλαϊτζής», 18.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Γυμναστήριο «Κρ. Πέρσης», 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Βουδούρης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 5η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Ολυμπιάδος, 14.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Πετούσης Ν., Βλάσσης.

Λύκειο Μελισσίων, 16.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Σ.Π. Ερμής, Διαιτητές: Τσίτσικας Ν., Κουρπανίδης.

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Α.Ο. Παγκρατίου, Διαιτητές: Βλάχος, Καντλή.

«Ν. Παξιμαδάς», 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Κατσούλης Β., Μέκιος.

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

Λίντο, 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.

*Ο αγώνας ΓΕ Ηρακλείου – Αρμενική Πειραιώς βάσει της άδειας του αγώνα θα διεξαχθεί χωρίς θεατές.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 3η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Ε.Α.Κ. Νεάπολης, 19.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σουφλής.

«Ι. Λεμονίδης», 19.30: Α.Σ. Ελπίς – Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δαλκιράνης.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 20.45: Φοίνικας Πολίχνης – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Τσιούλα, Σταυρίδης.

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

«Ν. Σαμαράς», 18.00: Α.Ο. Ορεστιάδας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Βαλκανιώτης.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Γκοργκόλης, Φλούδας.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 5η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Ζηρίνειο, 13.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Σπίγγου, Γεώργας.

Α.Κ. Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Χαμπιλού, Κώτσιας.

Α’ Ηλιούπολης, 19.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Γεωργοπούλου.

Α’ Αργυρούπολης, 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Κατερλή, Μέκιος.

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

«Μ. Μερκούρη», 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Λινοξυλάκη.

Σελεπίτσαρι, 18.00: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Ιωάννου Δ..

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 5η αγωνιστική

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Βήτας, Σκορδαρά.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Κυριακόπουλος.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Τζελέτας, Αλεξίου.

Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Π.Σ. Αίας, Διαιτητές: Μούζουλας, Παπαδοπούλου Χρ..

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Βασδέκης.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Σ.Π.Α. Καρδίτσας, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Πασπάλα.

spot_img

Περισσοτερα

Θέλει να διοργανώσει το Βαλκανικό στην Πολίχνη ο Πήγασος!

Στο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» θέλει ο Πήγασος να φιλοξενηθεί το Βαλκανικό. Οι άνθρωποι του Πηγάσου συναντήθηκαν με τον Αντιδήμαρχο...

Κατηγορηματικό «όχι» από τον Πήγασο για τον ΠΑΟΚ στην...

Ο Πήγασος Πολίχνης τοποθετήθηκε για τη φήμη ότι η γυναικεία ομάδα του ΠΑΟΚ μπορεί να εγκατασταθεί στο...

Ευχαρίστησε τον Ιντάλγκο ο Ολυμπιακός

Οι ερυθρόλευκοι ολοκλήρωσαν τη συνεργασία τους με τον εντυπωσιακό Ιντάλγκο. Ο Κουβανός ακραίος συνεχίζει στην Τουρκία με τον...