Τα φιλικά των γυναικείων ομάδων - Αποτελέσματα- (Ανανεώνεται)

03/10/2019 00:225496Ομάδες Volleyleague Pre-League Γυναικών
Ετικέτες: Φιλικά παιχνίδια
tatoo

Ξεκινάνε τα πρώτα φιλικά εν όψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς και το volleyland θα ενημερώνει συνεχώς τους αναγνώστες του.

14/9     Παναθηναϊκός-Άρτεμις Κορυδαλλού  18.00 γήπεδο Αγίου Θωμά τελικό σκορ 3-0
14/9    Πανιώνιος Γ.Σ. – Αμπελόκηποι 20.00 γήπεδο Ανδρέας Βαρίκας  τελικό σκορ 3-0

14/9    ΑΣ Ηλιούπολη – ΓΣ Πετρούπολης 18.00  γήπεδο Ηλιούπολης   τελικό σκορ 2-2

15/9    Κόρινθος – Αιγάλεω 16.00  γήπεδο Κορίνθου τελικό σκορ 3-2

16/9     Μαρκόπουλο - Αιγάλεω 18.00 γήπεδο Μαρκόπουλου τελικό σκορ 3-1

 

Τρίτη  17/9/2019        Ηλυσιακός – Πανιώνιος        19:00-21:00  γήπεδο  Ηλυσιακού τελικό σκορ 1-3
Τρίτη  17/9/2019        Αιγάλεω – Πορφύρας            17.30  γήπεδο Αιγάλεω  τελικό σκορ 1- 2 

 

Τετάρτη 18/9/2019        ΖΑΟΝ – Παναθηναϊκός     19.30       Γήπεδο Ζηρίνειο τελικό σκορ 0-3
Τετάρτη 18/92019        Ολυμπιακός – Λαμία           17.00            Γήπεδο Μελίνα Μερκούρη τελικό σκορ 3-0

Τετάρτη 18/9/2019        Μαρκόπουλο – Βριλήσσια 18.00    Γήπεδο Μαρκόπουλου  τελικό σκορ  2-2 

Τετάρτη  18/9/2019       ΟΝ Αμαζόνες – ΑΕΚ         21:15,       Δημ. Γυμναστήριο  Ν. Ερυθραίας τελικό σκορ 1-2

Τετάρτη 18/9/2019         Άρης - ΜΕΝΤ                    20.00                       ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ  τελικό σκορ 2-2 

Τετάρτη 18/92019           ΕΑΛ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                                τελικό σκορ 2-1 

 

Πέμπτη  19/9/2019    Πανιώνιος -  Ηλιούπολη 22.15 γήπεδο Ανδρέας  Βαρίκας τελικό σκορ 2-1

Πέμπτη 19/9/2019    Πρωταθλητές Πεύκων - Άρης 17.30  γήπεδο Ρεντζικίου τελικό σκορ  0-3 

 

Παρασκευή 20/9/2019 Παναθηναικός - Θήρα 19.00 γήπεδο Αγ. Θωμά  τελικό σκορ 1-2 

 

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου    Ολυμπιακός – Πορφύρας γήπεδο Μελίνα Μερκούρη στις 16.00     τελικό σκορ 3-0 

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου    Α. Ο. Λαμίας 2013 - ΕΑΛ 18:30 στο γήπεδο ''ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ''  τελικό σκορ 3-1

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου    Αμαζόνες - Μαρκόπουλο  στις 19.00  τελικό σκορ   1-2     (παίχθηκε και 4ο σετ στα 15 που το κέρδισαν οι Αμαζόνες)

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου     ΑΕΚ – Αιγάλεω                     Σχ. Κλ. Νέας Φιλαδέλφειας τελικό σκορ 3-1

Τουρνουά Μίλωνα ''Δημήτρης Ράπτης''

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου Πανιώνιος - Απόλλων Καλαμάτας στις 19.00 τελικό σκορ 3-1

Σάββατο 21Σεπτεμβρίου Μίλωνας - Πετρούπολη   τελικό σκορ 3-0 

 

 

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου     ΑΕΚ – ΑΟ Ηλυσιακός στις 16:30, Σχ. Κλ. Νέας Φιλαδέλφειας τελικό σκορ 3-0

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου   Πετρούπολη - Απόλλων  Καλαμάτας γήπεδο Μίλωνα στις 19.00 τελικό σκορ 0-3 (Τουρνουά Μίλωνα ''Δημήτρης Ράπτης)

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου   Πανιώνιος - Μίλωνας γήπεδο Μίλωνα στις 21.00  τελικό σκορ 1-3     (Τουρνουά Μίλωνα ''Δημήτρης Ράπτης)


 

Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου       Γ.Σ Ηλιούπολη - Αστέρας Νίκαιας  γήπεδο Ηλιούπολης στις 17.30  τελικό σκορ 2-2

Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου            Πανιώνιος - Πορφύρας 21.15  Γήπεδο Ανδρέας Βαρίκας  τελικό σκορ 1-3

Επόμενα Φιλικά

Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου      Αιγάλεω – Αμπελόκηποι στις 14.30 τελικό σκορ 3-1

Τετάρτη  25 Σεπτεμβρίου      Βριλήσσια-Παναθηναϊκός   στις 16.00  τελικό σκορ 0-3

Τετάρτη  25/9/2019:              ΕΑΛ - Α. Ο. Λαμίας 2013 18:00   γήπεδο   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ τελικό σκορ  1-3

Τετάρτη 25/9 /2019              Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο γήπεδο Μελίνα Μερκούρη στις 18:00  τελικό σκορ 3-0

Τετάρτη 25/9/2019               Γ.Σ Ηλιούπολης - Ηλυσιακός γήπεδο Ηλιούπολης στις 20.30  τελικό σκορ 2-2

 

Παρασκευή 27/9/2019         ΑΕΚ – ΑΟΝ Πανναξιακός            στις 19:00, Σχ. Κλ. Νέας Φιλαδέλφειας  τελικό σκορ 1-1

Παρασκευή 27/9/2019         Γ.Σ. Ηλιούπολης - Πανιώνιος       στις 19.00 γήπεδο Ηλιούπολης             τελικό σκορ 2-1

Παρασκευή 27/9/2019         Ηλυσιακός - Πορφύρας               στις 20.00  γήπεδο                                 τελικό σκορ  3-0

Παρασκευή 27/9/2019          Aydin – Ολυμπιακός                                                                                  τελικό σκορ 3-0

Παρασκευή 27/9/2019          Παρτιζάν - Άρης                                                                                         τελικό σκορ 1-3                     

 

Σάββατο 28/9/2019      Αιγάλεω – Μεσσηνιακός στις 14.30             τελικό σκορ 4-0

Σάββατο 28/9/2019      ΑΕΚ – ΑΟΦ Πορφύρας στις 18:00, Σχ. Κλ. Νέας Φιλαδέλφειας τελικό σκορ3-1

Σάββατο 28/9/2019:     ΠΑΟ - Α. Ο. Λαμίας 2013                  τελικό σκορ 4-0 

Σάββατο 28/9/2019       Θέτιδα - Ηλυσιακός                           τελικό σκορ 3-0 

Σάββατο 28/9/2019      Μαρκόπουλο - Παναξιακός      τελικό σκορ 3-1

 

Τετάρτη  2/10/2019:    Ασκληπιός Τρικάλων - Α. Ο. Λαμίας 2013

Τετάρτη 2/10/2019      Μαρκόπουλο- Θέτιςστις 18.00                                        τελικό σκορ 1-3

Τετάρτη 2/10/2019      Μακεδόνες Αξιού - ΕΑΛ   στις 18.00   ΔΑΚ ΚΥΜΙΝΩΝ   τελικό σκορ 2-3

Τεταρτη 2/10/2019       Απολλώνιος - Ηλιούπολη Γ.Σ. στις18.45                          τελικό σκορ 2-2

Τετάρτη 2/10/2019       Αιγάλεω - Πανιώνιος στις 21.00                                      τελικό σκορ 2-2

 

Παρασκευή 4/10/2019  Ηλιούποη Γ.Σ. - Πορφύρας  στις 19:00  γήπεδο Ηλιούπολης τελικό σκορ 1-2

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου Πανναξιακός - Θήρα τελικό σκορ 1-3

 

Σάββατο 5/10/2019     Πανναξιακός - Θήρα   τελικό σκορ  2-1

Σάββατο 5/10/2019    Παναθηναϊκός-Μαρκόπουλο στις 18.00  τελικό σκορ 3-0

Σάββατο  5/10/2019    ΠΑΟΚ - Α. Ο. Λαμίας 2013  τελικό σκορ 3-0

Σάββατο  5/10/2019   ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΑΛ 18:00         ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ  τελικό σκορ 3-0

Σάββατο 5/10/2019    Ηλυσιακός - Πανιώνιος στις 19.00 Γήπεδο Ηλυσιακού τελικό σκορ 1-2

 

Σάββατο 12/10/2019 Παναθηναικός - Πανναξιακός 

Σάββατο 12/10/2019 Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός γήπεδο Βούλας

 

Κυριακή 13/10/2019  Πορφύρας - Πανναξιακός γήπεδο ''Σαλπέας''


Όποια ομάδα θέλει να γνωστοποιήσει τους φιλικούς της αγώνες ας στείλει email στο enikolouzos@gmail.com 


Σχετικά Άρθρα