13ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων: Τα πλήρη αποτελέσματα

20/06/2017 18:47465Διάφορα
Ετικέτες: 13ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠαλαιμάχωνΓιαννενα
tatoo

 Τα πλήρη αποτελέσματα του 13ου Πανελληνίου πρωταθλήματος παλαιμάχων ανδρων-γυναικών που εγιναν στα Γιάννενα ήταν:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6/2017

 
 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΛΙΤΟΧΩΡΟ

ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-10, 25-18 )

18:15

ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΕΡΜΙΤΕΣ

ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-14, 25-22 )

19:30

ΧΑΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΓΥΝ. (35+)

2-0 ( 25-20, 25-11 )

20:45

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΠΛΕΙΑΔΕΣ

ΓΥΝ. (42+)

0-2 ( 12-25, 11-25 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΚΑΒΑΛΑ

ΑΝΔΡ. (35+)

1-2 ( 25-23, 16-25, 11-15 )

18:15

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-14, 25-17 )

19:30

ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 25-19, 25-21 )

20:45

ΣΕΡΡΕΣ - ΒΟΛΟΣ

ΑΝΔΡ. (45+)

2-1 ( 22-25, 25-19, 15-9 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΔΟΞΕΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ

ΓΥΝ. (35+)

2-0 ( 25-16, 25-9 )

18:15

ANA PODEROSAS - ΑΚΡΑΤΑ

ΓΥΝ. (42+)

2-0 ( 25-10, 25-10 )

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6/2017

 
 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00

ΧΑΝΙΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 22-25, 14-25 )

10:15

ΑΝΑΤΟΛΗ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΝΔΡ. (55+)

0-2 ( 11-25, 21-25 )

11:30

ΔΟΞΕΣ - ΑρΧΑΙΕΣ

ΓΥΝ. (35+)

1-2 ( 20-25, 29-27, 19-21 )

12:45

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ANA PODEROSAS

ΓΥΝ. (42+)

0-2 ( 9-25, 17-25 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-22, 25-18 )

10:15

ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΑΝΔΡ. (35+)

0-2 ( 13-25, 22-25 )

11:30

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 25-23, 26-24 )

12:45

ΑΝΑΨΥΧΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-22, 25-16 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00

ΣΙΡΙΣ - ΧΑΝΙΑ

ΓΥΝ. (35+)

0-2 ( 10-25, 18-25 )

10:15

ΠΛΕΙΑΔΕΣ - ΑΚΡΑΤΑ

ΓΥΝ. (42+)

2-0 ( 25-7, 25-18 )

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6/2017

 
 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:30

ΑΝΑ PODEROSAS - ΠΛΕΙΑΔΕΣ

ΓΥΝ. (42+)

2-0 ( 25-17, 28-26 )

10:30

XANIA - AΡΧΑΙΕΣ (ΘΕΣΗ 1-2)

ΓΥΝ. (35+)

2-0 ( 25-20, 27-25 )

11:30

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΒΑΛΑ

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-18, 25-14 )

12:30

ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ (ΘΕΣΗ 1-2)

ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 25-18, 25-18 )

13:30

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΑΝΑΨΥΧΗ (ΘΕΣΗ 1-2)

ΑΝΔΡ. (55+)

1-2 ( 25-15, 27-29, 12-15 )

    

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:30

ΧΑΝΙΑ - ΒΟΛΟΣ (ΘΕΣΗ 5-6)

ΑΝΔΡ. (45+)

1-2 ( 21-25, 25-19, 10-15 )

10:30

ΛΙΤΟΧΩΡΟ - ΤΕΡΜΙΤΕΣ (ΘΕΣΗ 5-6)

ΑΝΔΡ. (55+)

0-2 ( 14-25, 14-25 )

11:30

ΜΟΣΧΑΤΟ - ΣΕΡΡΕΣ (ΘΕΣΗ 3-4)

ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 25-14, 25-18 )

12:30

ΑΝΑΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΘΕΣΗ 3-4)

ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-19, 25-20 )

13:30

ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΝΔΡ. (35+)

1-2 ( 25-22, 24-26, 5-15 )

    

ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:30

ΑΚΡΑΤΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΓΥΝ. (42+)

0-2 ( 14-25, 15-25 )

10:30

ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΓΕΡΑΚΑΣ (ΘΕΣΗ 5-6)

ΓΥΝ. (35+)

2-0 ( 25-11, 25-16 )

11:30

SIRIS - ΔΟΞΕΣ (ΘΕΣΗ 3-4)

ΓΥΝ. (35+)

0-2 ( 15-25, 21-25)

 

 


Σχετικά Άρθρα