Πιάνουν δουλειά στην Θεσσαλονίκη οι ΠΟΠ - Όλες οι κλήσεις σε αθλήτριες - αθλητές

24/09/2017 20:05370ΕΟΠΕ, ΕΣΑΠ
Ετικέτες: ΠΟΠ
tatoo

Την Δευτέρα  25 Σεπτεμβρίου αρχίζουν οι προπονήσεις των Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων – Παγκορασίδων της ΕΠΕΣΘ. 
Από φέτος αλλάζει ο τρόπος λειτουργίας τους και οι προπονήσεις θα διεξάγονται  εβδομαδιαία, με σταθερή ώρα και γήπεδο!
Λόγω του μεγάλου αριθμού κοριτσιών, χωρίζονται σε Ανατολική και Δυτική Θεσ/νίκη, με έδρα προπονήσεων το ΕΑΚ Σταυρούπολης, ενώ τα αγόρια θα στεγάζονται  στο Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο (Παλαί ντε σπορ)
Το πρόγραμμα των προπονήσεων:

Δευτέρα 15.00 – 16.30.   Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο
Αγόρια Ανατολικής & Δυτικής  Θεσ/νίκης.

Δευτέρα 17.30 – 19.00. ΕΑΚ Σταυρούπολης
Κορίτσια Ανατολικής Θεσ/νίκης.

Τρίτη 16.30 – 18.00 ΕΑΚ Σταυρούπολης
Κορίτσια Δυτικής Θεσ/νίκης.

Ο ΠΟΠ Σδραυκάκης Παναγιώτης καλεί για προπόνηση  την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου στις 15.00 στο Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, τους παρακάτω αθλητές:

1  Λεμονής Ιωάννης  (ΠΟ Μουδανιών)
2  Βαμβακάς Βασίλειος (ΠΟ Μουδανιών)
3  Ευγενίου Δημήτριος  (ΠΟ Μουδανιών)
4 Βαρσάμης Γεώργιος  (Απόλλων Καλαμαριάς)
5. Μοσχοφίδης Αντώνιος  (Απόλλων Καλαμαριάς)
6  Τσιγάρας Ξενοφών (Απόλλων Καλαμαριάς)
7  Μελίτος Θεόδωρος (Απόλλων Καλαμαριάς)
8  Ζουρώ Κλόντ  (Περσέας)
9  Σωτηρίου Κων/νος (Περσέας)
10 Κλεπουσνιώτης Δημήτριος  (Περσέας)
11 Καρατζίβας Φίλιππος  (Περσέας)
12 Νομικός Βασίλειος  (ΑΕΝ Πανοράματος)

Αγόρια Δυτικής Θεσ/νίκης)

1  Κων/νίδης Σπυρίδων  (Πήγασος Πολίχνης)
2  Πασσάς Άγγελος (Πήγασος Πολίχνης)
3 Τέλιος Δημήτριος  (Πήγασος Πολίχνης)
4 Τιλκερίδης Παναγιώτης (Πήγασος Πολίχνης)
5 Τζαμουράνης Αθανάσιος  (Πήγασος Πολίχνης)
6 Αδαμίδης Δημήτριος  (Πήγασος Πολίχνης)
7 Σιαμπλίδης Αθανάσιος  (Πήγασος Πολίχνης)
8 Μπαλούκας Γεώργιος  (Πήγασος Πολίχνης)
9 Παπουλίδης  Βασίλειος  (Ελπίς Αμπελοκήπων)
10 Αντωνιάδης Ασημάκης (Ελπίς Αμπελοκήπων)
11 Σείρας Γεώργιος (Ελπίς Αμπελοκήπων)
 12  Θωμαΐδης Παύλος  (Ελπίς Αμπελοκήπων)

 

Ο ΠΟΠ Πετίδης Ιωάννης καλεί για προπόνηση την Δευτέρα 17.30 – 19.00 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης, τις παρακάτω αθλήτριες της Ανατολικής Θεσ/νίκης

1 Ταουσάνη Ελισάβετ  (Αχιλ Τριανδρίας)
2 Ευθυμίου Καλλιρόη  (Προμηθέας Πυλαίας)
3 Γαβανά Πελαγία   (Προμηθέας Πυλαίας)
4 Κώστα Αρχοντία   (Προμηθέας Πυλαίας)
5 Ευαγγελίου Μαρία (ΑΕΝ Αγ. Τριάδος)
6 Μιχοπούλου Ευαγγελία  (ΠΑΟΚ)
7 Ζαχαριάδου Κατερίνα (Αναγ. Ρυσίου)
8 Πιτσιγκώνη  Ελπίδα  (Ζέφυρος 02)
9 Παπλωματά Βασιλική (Ατρόμητος Τριαδίου)
10 Σπανού Ευθυμία (Περσέας)
11 Τάνη Ευαγγελία  (Περσέας)
12 Ανθούλη Μάρθα  (Περσέας)
13 Γιαννόγλου Όλγα (ΠΟ Μουδανιών)
14 Οικονόμου Μαρία (Ατρόμητος Τριαδίου)
15 Αδάμου Αθανασία (Ατρόμητος Τριαδίου)
16 Εξιόγλου Σταυρούλα (Ν. Βότσης)
17 Σταυρίδου Ευγενία (Ν. Βότσης)
18 Ζίκου Ελένη (Μ. Αλέξανδρος)
19 Κυργιαφίνη Ελπίδα (ΑΟ Πολυγύρου)
20 Μιχαηλίδου Άννα (Μ. Αλέξανδρος)
21 Σαμοπούλου Ελένη (Άρης)
22 Χαμουρούδη Άννα  (Άρης)
23 Σιχλετίδη Φιλλιώ (Ηρακλής)
24 Πλιάντη Αναστασία ( ΑΕ Πυλαίας)
25 Ματσάκου Αλεξία (ΠΟ Μουδανιών)
26 Καραγιάννη Αικατερίνη (Κένταυρος)
27 Παπαδοπούλου Μαρία (Ν. Βότσης)
28 Παντέρη Κων/ντίνα (Ν. Βότσης)
29 Αντωνιάδου Σαρία (Αχιλ Τριανδρίας)
30 Σαρακίνου Άννα  (Ορφέας Πλαγιαρίου)
31 Καμπούρη Κατερίνα   (Πειραματικό)
32 Παπαφίδη Έλενα  (Κεραυνός Αγ Παύλου)

Ο ΠΟΠ Χριστόπουλος Βασίλειος καλεί για προπόνηση την Τρίτη 16.30 – 18.00 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης, τις παρακάτω αθλήτριες της Δυτικής Θεσ/νίκης


1 Δόντσιου Στέλλα   (Παναθλητικός)
2 Καρακαβίδου Χαρίκλεια ( Μακεδονικός)
3 Πεκρίδου Μιχαέλα (ΕΟΣ)
4 Καλογιάννη Αφροδίτη (Καμπανιακός)
5 Μητροπούλου Θωμαή (Καμπανιακός)
6 Κουκουλίδου Μαριλένα (Πήγασος Πολίχνης)
7 Αντωνιάδου Ηρώ (Αίας Ευόσμου)
8 Ματέρα Εσιάνα  (Δημόκριτος Μυγδ.)
9 Θεοδοσίου Βασιλική  (Αίας Ευόσμου)
10 Γκορτσοπούλου Φωτεινή  (ΒΑΟ)
11 Τσαούσογλου Αιμιλία (ΒΑΟ)
12 Κουκουλίδου Ειρήνη (Πήγασος Πολίχνης)
13 Δουμπαραζή Μαρία (Ελπίς Αμπελοκήπων)
14 Στάϊκου Μαρίνα (Ελπίς Αμπελοκήπων)
15 Τσαρουχά Αναστασία (ΔΕΚΑ)
16 Αρχοντή Ανθούλα (ΔΕΚΑ)
17 Ξενιτίδου Ζηνοβία  (Αίας Ευόσμου)
18 Καρυπίδου Μαρία  (Αίας Ευόσμου)
19  Μουρατίδου Χρυσούλα (Αίας Ευόσμου)
20  Μίγα Κων/να  (Αίας Ευόσμου)
21 Σκαρλάτου Μαρία (ΔΕΚΑ)
22 Δελετζέ Καλλιόπη (ΑΣΚ Λαγκαδά)
23 Μπαλούτη Αναστασία (ATHLETICO)
24 Χατζηευστρατίου Μιχαέλα  (Μυγδονιακός)
25 Γιαμπαστου Κατερίνα (Μυγδονιακός)
26 Ιορδανίδου Αθανασία (Μυγδονιακός)
27 Σωτηριάδου Μιράντα (ΑΕ Δέλτα)
28 Πανταρτζή Ολυμπία (Τιτάνας Ευόσμου)
29  Παπαδοπούλου Ελένη  (ΕΟΣ)
30 Γαρουφαλίδου  Μαριάννα (Αίας Ευόσμου)
31 Χατζηαντωνίου Βασιλική  (Μυγδονιακός)

 

 φωτο: bakar

πηγή: Liberovolley11.blogspot.com  


Σχετικά Άρθρα