Πανελλήνιο αγοριών Κ21: Οι έδρες, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της προημιτελικής φάσης

Το επόμενο διάστημα θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21.

Αναλυτικά:

Οι έδρες, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21.

Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21

Α’ Όμιλος (Δ.Α.Κ. Πολίχνης): Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Πήγασος Πολίχνης, Α.Π.Σ. Αίολος.

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024

15.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δρανίτσας.
20.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Σταυρίδης.

Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024

15.00: Α.Π.Σ. Αίολος – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Λούμσι.
20.30: Πήγασος Πολίχνης – Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Κοτσικάρη.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024

13.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα – Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Μπέλλος, Μαυρίδης.
16.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Μπέλλος.

Β’ Όμιλος (Κατσάνειο): Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Ο. Καβάλας, Α.Σ. Γιάννενα.

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024

19.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Τσιούλα.

Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024

18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Μούζουλας.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024

15.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Αβραμίδης, Λούμσι.

Ημιτελική Φάση Α’ και Β’ Ομίλου – Κυριακή 24 Μαρτίου 2024

Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 13.30: Α1 – Β2, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Καπλάνης.
Κατσάνειο, 14.00: Β1 – Α2, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπέλλος.

Γ’ Όμιλος (Πανεπιστήμιο Πατρών): Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Γ.Σ. Πανιώνιος, Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας, Α.Σ. Πανερυθραϊκός

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024

18.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.
20.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.

Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024

18.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.
20.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024

15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας, Διαιτητές: Βλάσσης, Γκόλφης.
17.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Γκόλφης, Βλάσσης.

Δ’ Όμιλος (Μίλωνα): Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Παναθηναϊκός Α.Ο.

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024

13.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Γεωργοπούλου, Δρόσος.
15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι – Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Δρόσος, Γεωργοπούλου.

Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024

16.00: Ο.Κ.Α. Αρκάδι – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Κατσούλης.
18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαλκοπούλου.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024

12.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, Γεωργοπούλου.
20.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Νικάκης, Τόλιος.

Ημιτελική Φάση Γ’ και Δ’ Ομίλου – Κυριακή 24 Μαρτίου 2024

-: Γ1 – Δ2, Διαιτητές: Βελώνης, Χατζηβασιλείου.
-: Δ1 – Γ2, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Κατσούλης.

spot_img

Περισσοτερα

Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Έκαμψε την αντίσταση του...

Νίκη για τους «ασπρόμαυρους». Ο ΠΑΟΚ ήταν καλύτερος στον αγώνα του με τον Άθλο Πατρεών και ως εκ...

Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Ξεκίνησε ιδανικά και έδειξε...

Πήρε τη νίκη στην πρεμιέρα. Ο Μίλωνας ξεκίνησε με τον επιθυμητό τρόπο την πορεία προς την υπεράσπιση του...

Όλα έτοιμα για το Πανελλήνιο Κ18 στην Πάτρα –...

Η αναμονή ολοκληρώνεται και στις επόμενες ημέρες θα μάθουμε τον φετινό πρωταθλητή Ελλάδος σε ότι έχει να...