Οι κληρώσεις της ημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παμπαίδων - Παγκορασίδων

21/06/2018 12:58906Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα/ Υποδομές Αναπτυξιακά Αγοριών Αναπτυξιακά Κοριτσιών
Ετικέτες: παγκορασίδεςπαμπαίδες
tatoo

Δείτε τις κληρώσεις της ημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παμπαίδων - Παγκορασίδων. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν το διάστημα 29/6-1/7. Οι έδρες και οι ώρες των αγώνων θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.

Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παγκορασίδων

Α' όμιλος

1η αγωνιστική
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ναύαρχος Βότσης
ΦΣ Πάνθηρες - Γαία Δράμας

2η αγωνιστική
ΦΣ Πάνθηρες - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Γαία Δράμας - Ναύαρχος Βότσης

3η αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΦΣ Πάνθηρες
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Γαία Δράμας

Β' όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΟΠ Μίλωνας - ΑΟ Σουφλαρίων
Άρης - Ηρακλής Ιωαννίνων

2η αγωνιστική
Άρης - ΑΟΠ Μίλωνας
Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΟ Σουφλαρίων

3η αγωνιστική
ΑΟ Σουφλαρίων - Άρης
ΑΟΠ Μίλωνας - Ηρακλής Ιωαννίνων

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Σπαρτιατικός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

2η αγωνιστική 
Σπαρτιατικός - Ολυμπιακός
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΕΚ

3η αγωνιστική
ΑΕΚ - Σπαρτιατικός
Ολυμπιακός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική
Ηρακλής Κηφισιάς - Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης
ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - ΑΣ Περιστέρι

2η αγωνιστική
ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΣ Περιστέρι - Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης

3η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης - Νο Ποσειδών Καλαμάτας
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΣ Περιστέρι

Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παμπαίδων

Α' όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΟ Μουδανιών
ΓΣ Αντίκυρα - ΓΣ Άνω Πόλη

2η αγωνιστική
ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Ορεστιάδας
ΓΣ Άνω Πόλη - ΠΟ Μουδανιών

3η αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - ΓΣ Αντίκυρα
ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Άνω Πόλη

Β' όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς - ΣΦΦΑ Άμιλλα
Ρεπό ο ΑΟ Π΄ρεβεζας

2η αγωνιστική
ΑΟ Πρέβεζας - ΑΣ Ελπίς
Ρεπό ο ΣΦΦΑ Άμιλλα

3η αγωνιστική
ΣΦΦΑ Άμιλα - ΑΟ Πρέβεζας
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕ Φαρίδος - Πανερυθραϊκός
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - Ολυμπιακός

2η αγωνιστική
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΕ Φαρίδος
Ολυμπιακός - Πανερυθραϊκός

3η αγωνιστική
Πανερυθραϊκός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
ΑΕ Φαρίδος - Ολυμπιακός

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική
Παναθηναϊκός - Καλαμάτα 80
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης - ΑΕ Αρμενική

2η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης - Παναθηναϊκός
ΑΕ Αρμενική - Καλαμάτα 80

3η αγωνιστική
Καλαμάτα 80 - Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης
Παναθηναϊκός - ΑΕ Αρμενική


Σχετικά Άρθρα