Ντέρμπι από την πρώτη αγωνιστική στην Pre League Γυναικών!

20/07/2018 20:02862Pre-League Γυναικών Ομάδες Pre-League Γυναικών
Ετικέτες: PreleagueΠρόγραμμα Pre League
tatoo

Με δυνατές αναμετρήσεις ξεκινάει το πρωτάθλημα της pre league γυναικών από την πρώτη αγωνιστική όπου ο Παναθηναϊκός θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ, η ΑΕΚ θα παίξει με την δυνατή Άρτεμις Κορυδαλλού εκτός έδρας και ο Πανιώνιος θα υποδεχθεί το Αιγάλεω.  

 

Το πρόγραμμα της Pre League 2018-2019.

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013
Ηρακλής Κηφισιάς - ΓΑΣ Μεσσαράς
Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΕΚ
ΧΑΝΘ - ΖΑΟΝ
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Λαμίας - Ηρακλής Κηφισιάς
ΓΑΣ Μεσσαράς - Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΕΚ - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - ΖΑΟΝ

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΑΟ Λαμίας
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω
ΖΑΟΝ - ΑΕΚ
ΦΟ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Λαμίας - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άρτεμις Κορυδαλλού - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ - ΑΟ Λαμίας
ΖΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω
Ηρακλής Κηφισιάς - ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων - Άρτεμις Κορυδαλλού
Ηρακλής Κηφισιάς - Πανιώνιος
ΑΟ Λαμίας - ΖΑΟΝ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - ΑΟ Αιγάλεω

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

ΖΑΟΝ - Παναθηναϊκός
ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων
Άρτεμις Κορυδαλλού - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΕΚ - ΑΟ Λαμίας
ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ
Ηρακλής Κηφισιάς - ΧΑΝΘ
Πανιώνιος - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Λαμίας - ΑΟ Αιγάλεω
ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

ΑΟ Αιγάλεω - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων
ΖΑΟΝ - Ηρακλής Κηφισιάς
ΧΑΝΘ - Πανιώνιος
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Λαμίας
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΠΑΟΚ

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΕΚ
Πανιώνιος - ΖΑΟΝ
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - ΑΟ Λαμίας

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας - Παναθηναϊκός
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Αιγάλεω - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΕΚ - Πανιώνιος
ΖΑΟΝ - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας - ΦΟ Βριλησσίων
ΓΑΣ Μεσσαράς - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Αιγάλεω - Πανιώνιος
ΑΕΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΖΑΟΝ - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

ΦΟ Βριλησσίων - Παναθηναϊκός
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Λαμίας
Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Αιγάλεω
ΧΑΝΘ - ΑΕΚ
ΖΑΟΝ - ΠΑΟΚ

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Λαμίας - Πανιώνιος
ΓΑΣ Μεσσαράς - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Αιγάλεω - ΧΑΝΘ
ΑΕΚ - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ - ΦΟ Βριλησσίων

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
Ηρακλής Κηφισιάς - ΦΟ Βριλησσίων
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Λαμίας
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΖΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός - Άρτεμις Κορυδαλλού 
ΦΟ Βριλησσίων - Πανιώνιος
ΑΟ Λαμίας - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΖΑΟΝ
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - Ηρακλής Κηφισιάς

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ - Παναθηναϊκός
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΦΟ Βριλησσίων
Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς
ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας
ΑΕΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟ Αιγάλεω - ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΖΑΟΝ
ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ
Ηρακλής Κηφισιάς - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Λαμίας - ΑΕΚ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Αιγάλεω
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
ΖΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ - Ηρακλής Κηφισιάς
Άρτεμις Κορυδαλλού - Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΠΑΟΚ

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ
Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ
Πανιώνιος - ΧΑΝΘ
ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΓΑΣ Μεσσαράς - Παναθηναϊκός
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ
Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ
Πανιώνιος - ΧΑΝΘ
ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΑΟ Λαμίας
ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Αιγάλεω
Πανιώνιος - ΑΕΚ
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ


Σχετικά Άρθρα