ΕΣΠΕΘΡ:Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (11 & 12/11/2017)

07/11/2017 23:31722Τοπικά Ανδρών Τοπικά Γυναικών Β’ Εθνική Ανδρών Β΄ Εθνική Γυναικών Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα/ Υποδομές
Ετικέτες: ΕΣΠΕΘΡΤοπικά γυναικών και ανδρώνΒ΄ Εθνική γυναικών και ανδρώνΑναπτυξιακά
be a maverick

Συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο 11 & 12 Νοεμβρίου 2017 τα Πρωταθλήματα για το Δ’ όμιλο της Β’ Εθνικής 2017-2018, στους Άνδρες και στις Γυναίκες (1ος & 2ος όμιλος), με πολύ ενδιαφέρουσες συναντήσεις, καθώς και τα Πρωταθλήματα  Κορασίδων & Παγκορασίδων.

Αυτό το Σαββατοκύριακο ξεκινά επίσης το Πρωτάθλημα των Παίδων, που φέτος διεξάγεται σε δύο ομίλους.

Δεν πρέπει επίσης, να περάσει… απαρατήρητο, το γεγονός ότι, πέρα από τα Πρωταθλήματα που διοργανώνει η Ένωση, αυτό το Σαββατοκύριακο, θα διεξαχθούν στην Α’ Περιφέρεια, ένας αγώνας στην Αλεξανδρούπολη για την Volley League, τέσσερεις αγώνες (σε Σέρρες, Ορεστιάδα, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη) για τις 6 ομάδες μας της Α2 Ανδρών και δύο αγώνες (σε Αλεξ/πολη και Ν. Βύσσα) για τις 3 ομάδες μας της Α2 Γυναικών.

 

Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου:

 

ΗΜΕΡΑ

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

 

ΩΡΑ

 

ΓΗΠΕΔΟ

 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

 

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

 

ΑΝΔΡΏΝ

 

 

 

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Σάββατο

 

11 Νοεμβρίου 2017

 

19:00

 

Σουφλίου

 

Έβρος

 

-

 

Άρτεμις

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

17:00

 

Αμυγδαλεώνα

 

Αμυγδαλεώνας

 

-

 

Ελπίς Σερρών

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'

 

 

 

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Σάββατο

 

11 Νοεμβρίου 2017

 

17:00

 

Σουφλίου

 

Έβρος

 

-

 

ΑΟ Ορεστιάδας

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β'

 

 

 

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

18:00

 

Κραχτίδη Δράμας

 

Γαία Δράμας

 

-

 

Ερμογένης

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

19:00

 

Αμυγδαλεώνα

 

Αμυγδαλεώνας

 

-

 

Άρτεμις

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

 

 

 

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

12:00

 

Ελευθερούπολης

 

ΑΟ Καβάλας-2

 

-

 

ΓΣ Δράμας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

 

 

 

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

13:00

 

Θάσου

 

Ανδροσθένης

 

-

 

Ερμογένης-2

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

14:00

 

Καβάλας

 

ΑΟ Καβάλας

 

-

 

ΑΟ Χρυσούπολης

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ'

 

 

 

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

13:00

 

Ορεστιάδας

 

ΑΟ Ορεστιάδας

 

-

 

Θύελλα

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

14:00

 

Ν. Βύσσας

 

Νέα Βύσσα

 

-

 

Έβρος

 

Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

 

 

 

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

12:00

 

Καβάλας

 

ΑΟ Καβάλας

 

-

 

ΑΟ Χρυσούπολης

 

Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ'

 

 

 

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

11:00

 

Ορεστιάδας

 

ΑΟ Ορεστιάδας

 

-

 

Θύελλα

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

12:00

 

Ν. Βύσσας

 

Νέα Βύσσα

 

-

 

Έβρος

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

13:00

 

Αλεξ/πολης

 

Νίκη

 

-

 

Άθλος

 

ΠΑΙΔΩΝ Α'

 

 

 

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

11:00

 

Αλεξ/πολης

 

Γ.Ε.Α.

 

-

 

ΑΕ Κομοτηνής

 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

18:00

 

ΔΑΚ Ξάνθης

 

Ερμογένης

 

-

 

ΑΟ Σερρών

 

ΠΑΙΔΩΝ Β'

 

 

 

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

 
 

Κυριακή

 

12 Νοεμβρίου 2017

 

12:00

 

Παλιό Ορ/δας

 

Άθλος

 

-

 

Εθνικός

 

Δευτέρα

 

13 Νοεμβρίου 2017

 

18:00

 

Σουφλίου

 

Έβρος

 

-

 

 

ΑΟ Ορεστιάδας

 

 

Πηγή:espethr-anmak.blogspot.gr


Σχετικά Άρθρα