ΕΣΠΕΘΡ: Αποτελέσματα-Βαθμολογίες των αναπτυξιακών

15/03/2017 16:44243Ενώσεις Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα/ Υποδομές Αναπτυξιακά Κοριτσιών Αναπτυξιακά Αγοριών
Ετικέτες: ΕΣΠΕΘΡ
tatoo

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας 3-1

Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Αμυγδαλεώνας 3-0 α.α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 6 (9-2)

2. Έβρος Σουφλίου  6 (9-2)

3. ΑΟ Ορεστιάδας  5 (7-9)

4. ΑΟ Αμυγδαλεώνας  3 (0-12)

* Ο ΑΟ Αμυγδαλεώνας έχει ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 16 (24-3)

2. Γαία Δράμας  12  (17-7)

3. Άρτεμις Σερρών 12  (14-13)

4. ΑΟ Καβάλας Β  8  (4-19)

5. Λέαινες 5  (1-18)

*Οι Λέαινες έχουν ένα μηδενισμό

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Κομοτηνής – ΠΑΣ Θράκες 3-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Κομοτηνής – Αμαζόνες Μαΐστρου 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  14  (21-2)

2. ΑΕ Κομοτηνής   12  (13-14)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  12  (12-15)

4. Ερμογένης Ξάνθης  11  (11-15)

5. ΠΑΣ Θράκες  8  (7-18)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νέα Βύσσα – Νίκη Αλεξ/πολης 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   13  (19-7)

2. Νίκη Αλεξ/πολης  13  (19-7)

3. Νέα Βύσσα  10  (11-12)

4. Θύελλα Φερών  10  (9-18)

5. ΑΟ Ορεστιάδας   8  (5-19)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας 0-3

Γαία Δράμας Β’ – ΓΣ Δράμας Β’ 3-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  22  (33-3)

2. ΑΟ Καβάλας Β’  17  (20-17)

3. ΓΣ Δράμας  16  (24-6)

4. Αρτεμις Σερρών  15  (16-17)

5. ΓΣ Δράμας Β’  14  (12-23)

6. Γαία Δράμας Β’  13  (15-23)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  11  (2-33)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανδροσθένης Θάσου – ΑΟ Καβάλας Γ’ 0-3

ΑΟ Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  17 (24-9)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  15 (23-11)

3. Αμυγδαλεώνας  15 (21-13)

4. Ανδροσθένης Θάσου 13 (14-18)

5. ΑΟ Καβάλας Γ’  12 (14-21)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  9 (3-27)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής Β’ 3-2

ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης Γ’ 0-3

ΑΕ Κομοτηνής – Αμαζόνες Μαΐστρου 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  22 (33-1)

2. Ερμογένης Ξάνθης Γ΄  18 (25-10)

3. Ακαδημία Κομοτηνής  15 (17-25)

4. ΑΕ Κομοτηνής  14 (19-20)

5. Ερμογένης Ξάνθης  13 (13-24)

6. ΠΑΣ Θράκες  12 (11-24)

7. ΑΕ Κομοτηνής Β΄  11 (10-24)

 

ΚΧ


Σχετικά Άρθρα