Αγωνιστική κίνηση του διημέρου 28/29.01.2017. Πρόγραμμα και διαιτητές

Α1 Γυναικών – 15η αγωνιστική
Σάββατο 29 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 15.30: Ολυμπιακός – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Παπαστάμος, Τοψιδέλης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κυργιαλάνη, Σούγια, Γραμματεία: Μπενίση

Θήρας 16.30: ΑΟ Θήρας – ΑΣ Μακεδόνες, Διαιτητές: Κατσούλης, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου, Επόπτες: Δρόσος, Μουστάκη, Γραμματεία: Πατηνιώτης

ΔΑΚ Πυλαίας 17.00: ΑΣ Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Σιμίδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Ανθυμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00: Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Τσιούλα, Παρατηρητής: Καραγιάννης, Επόπτες: Ραυτόπουλος, Στεργιόπουλος, Γραμματεία: Ιωαννίδου

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Χρηστίδης Χρ., Μεταξά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Χατσικιάν, Κατερλή, Γραμματεία: Μπίτσικα

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.30: ΑΕΚ – Πανναξιακός, Διαιτητές: Καπάνταης, Τσάκας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βήκα, Κουρπανίδης, Γραμματεία: Κατσούλα

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

ΟΦΗ 16.00: ΟΦΗ – ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη

Μετς 18.00: ΑΕΚ – ΑΟ Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Μαρκάτης, Μάλφας

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Παραλίας 14.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 – ΣΦΠ Χανίων, Διαιτητές: Κτενάς, Τσουμελέας

Μ. Μερκούρη 15.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου – ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Γιαννόπουλος

Ρεπό ο Πανερυθραϊκός

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Απόλλων 19.00: ΓΣ Απόλλων – ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Μενεσλής, Τσιμπινός

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Π. Σαλπέας 15.00: Εθνικός ΟΦΠΦ – ΑΟ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Πρέντζας, Χαμπιλού

Ροδίων Παιδεία 16.00: Ροδίων Άθλησις – ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Σταρίδας, Ζώης

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας – Άθλος Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Παρασκευάς

Αιγινίου 19.00: Νίκη Αιγινίου – Πήγασος Κοζάνης, Διαιτητές: Κάλλης, Μπέλλος

Μίκρας 20.00: ΑΣ Άρης – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Ισκάς, Σταυριανίδης

Απόλλωνος 20.30: ΑΣΠ Απόλλων – ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Πετούσης, Σπυρόπουλος

Ρεπό η ΕΑ Πατρών

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00: ΑΕ Κομοτηνής – Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Δήμου

Βότσης 18.00: ΑΜΣ Νέστωρ – Μακεδονικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Δεληκωστίδης

Σερρών 19.00: ΑΟ Σερρών – ΟΠΑΘ Περσέας, Διαιτητές: Δημητρίου, Μπόμπορας

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Αλεξ/πολης 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης – Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσας

Ρεπό η ΧΑΝΘ

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Βριλησσίων 15.45: ΦΟ Βριλησσίων – ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαύρος

Μοιρών 17.00: ΓΑΣ Μεσσαράς – ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Βογιατζής

Ν. Πέρκιζας 20.00: ΓΣ Χαλανδρίου – ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Μαριδάκης, Οικονόμου Μ.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Ζηρίνειο 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονομοπούλου

ΕΑΠ 18.00: ΕΑ Πατρών – ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Γκόλφης, Λεβέντης

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
13η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Ζηρίνειο 18.00: ΖΑΟΝ – ΑΕ Αγίας Παρασκευής, Διαιτητές: Βλάχος, Ρίγκος

Σάμου 19.00: ΑΣΣ Αναγέννηση – ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Ράντσιου

Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας – Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Λιάκου

Κάντζας 20.00: ΑΟ Παλλήνη – ΑΟ Αιγάλεω, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Τουμπανάκης

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Βενετόκλειο 13.00: ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Ζώης, Σταρίδας

Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κατσιμίδου 18.00: ΑΣ Ασκληπιός – ΑΣΠ Κόρινθος, Διαιτητές: Χλωρός, Κατσιούλης

Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 – ΕΑ Λάρισας, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης

ΔΑΚ Μ. Κούσης 18.00: Ιωνικός Αγρινίου – ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Φλούδας, Πιταροκοίλης

ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΣ Καμπανιακός, Διαιτητές: Αντωνούλης, Χουλιαρόπουλος

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κύρκος

Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Ανατόλια 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μαυρίδης, Κότελης

Κατσάνειο 18.30: Ηρακλής Πετοσφαίριση – ΓΑΣ Αρχέλαος, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Κεχαγιά

Μ. Τσικίνας 20.00: ΧΑΝΘ – Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Γεωργιάδου, Πεχλίδης

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κονταξοπούλειο 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νέα Γενεά, Διαιτητές: Δρανίτσας, Πεχλίδης

Ν. Βύσσας 18.00: ΑΟ Νέας Βύσσας – ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: μαργαριτίδης, Σταματόπουλος 

Κύπελλο Γυναικών – Γ’ φάση – 1η αγωνιστική
Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Θήρας 15.00: ΑΟ Θήρας – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου, Επόπτες: Δρόσος, Πατηνιώτης, Γραμματεία: Μουστάκη

spot_img

Περισσοτερα

Οι κορυφές της Ίκιτς δείχνουν τη διαχρονικότητα της!

Τι έχει πετύχει στην καριέρα της. Η Ματέα Ίκιτς έρχεται στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στον Πανιώνιο, έχοντας διανύσει...

VIDEO: Αυτή είναι η νέα κεντρικός του Πανιωνίου

Δείτε ορισμένες από τις καλύτερες στιγμές της. Η Ματέα Ίκιτς ανακοινώθηκε με κάθε επισημότητα από τον Πανιώνιο, σε...

Στην Κύπρο συνεχίζει η Τσοχατζή

Αλλαγή στην καριέρα της Ελληνίδας βολεϊμπολίστριας. Μετά από αρκετά χρόνια στην Ελλάδα, η Μαρίνα Τσοχατζή θα συνεχίσει την...