Ξεκίνησαν στη Θεσσαλονίκη οι προπονήσεις Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων-Παγκορασίδων

27/09/2017 20:5857Εθνικές Ομάδες
Ετικέτες: Προεθνικές ομάδεςπαγκορασίδεςπαμπαίδεςΘεσσαλονίκη

Την Δευτέρα  25 και την Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκαν οι πρώτες προπονήσεις της αγωνιστικής περιοδου 2017-18 των Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων – Παγκορασίδων της ΕΠΕΣΘ.

Από φέτος έχει αλλάζει ο τρόπος λειτουργίας και οι προπονήσεις θα διεξάγονται σε εβδομαδιαία βάση, με σταθερή ώρα και γήπεδο.

Λόγω του μεγάλου αριθμού κοριτσιών, έχουν χωριστεί σε Ανατολική και Δυτική Θεσ/νίκη, με έδρα προπονήσεων το ΕΑΚ Σταυρούπολης, ενώ τα αγόρια θα στεγάζονται στο Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο (Παλαί ντε σπορ).

Το πρόγραμμα των προπονήσεων:

Δευτέρα 15.00 – 16.30. Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο

Αγόρια Ανατολικής & Δυτικής Θεσ/νίκης.

Δευτέρα 17.30 – 19.00. ΕΑΚ Σταυρούπολης

Κορίτσια Ανατολικής Θεσ/νίκης

Τρίτη 16.30 – 18.00 ΕΑΚ Σταυρούπολης

Κορίτσια Δυτικής Θεσ/νίκης

Ο ΠΟΠ Σδραυκάκης Παναγιώτης κάλεσε την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου στις 15.00 στο Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, τους παρακάτω αθλητές:

Λεμονής Ιωάννης (ΠΟ Μουδανιών) Βαμβακάς Βασίλειος (ΠΟ Μουδανιών) Μοσχοφίδης Αντώνιος (Απόλλων Καλαμαριάς), Σωτηρίου Κων/νος (Περσέας) Κλεπουσνιώτης Δημήτριος (Περσέας) Καρατζίβας Φίλιππος (Περσέας) Νομικός Βασίλειος (ΑΕΝ Πανοράματος) Πασσάς Άγγελος (Πήγασος Πολίχνης)Τέλιος Δημήτριος (Πήγασος Πολίχνης)Τζαμουράνης Αθανάσιος (Πήγασος Πολίχνης)Σιαμπλίδης Αθανάσιος (Πήγασος Πολίχνης)Μπαλούκας Γεώργιος (Πήγασος Πολίχνης).

Ο ΠΟΠ Πετίδης Ιωάννης κάλεσε για προπόνηση την Δευτέρα 17.30 – 19.00 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης, τα παρακάτω Κορίτσια της Ανατολικής Θεσ/νίκηςQ

Ταουσάνη Ελισάβετ (Αχιλ Τριανδρίας), Ευθυμίου Καλλιρόη (Προμηθέας Πυλαίας), Γαβανά Πελαγία (Προμηθέας Πυλαίας), Κώστα Αρχοντία (Προμηθέας Πυλαίας), Ευαγγελίου Μαρία (ΑΕΝ Αγ. Τριάδος), Μιχοπούλου Ευαγγελία (ΠΑΟΚ), Ζαχαριάδου Κατερίνα (Αναγ. Ρυσίου), Πιτσιγκώνη Ελπίδα (Ζέφυρος 02), Παπλωματά Βασιλική (Ατρόμητος Τριαδίου), Σπανού Ευθυμία (Περσέας), Τάνη Ευαγγελία (Περσέας), Ανθούλη Μάρθα (Περσέας), Γιαννόγλου Όλγα (ΠΟ Μουδανιών), Οικονόμου Μαρία (Ατρόμητος Τριαδίου), Αδάμου Αθανασία (Ατρόμητος Τριαδίου), Εξιόγλου Σταυρούλα (Ν. Βότσης), Σταυρίδου Ευγενία (Ν. Βότσης), Ζίκου Ελένη (Μ. Αλέξανδρος), Μιχαηλίδου Άννα (Μ. Αλέξανδρος), Σαμοπούλου Ελένη (Άρης), Χαμουρούδη Άννα (Άρης), Σιχλετίδη Φιλλιώ (Ηρακλής), Πλιάντη Αναστασία ( ΑΕ Πυλαίας) Ματσάκου Αλεξία (ΠΟ Μουδανιών), Καραγιάννη Αικατερίνη (Κένταυρος), Παπαδοπούλου Μαρία (Ν. Βότσης), Παντέρη Κων/ντίνα (Ν. Βότσης), Καμπούρη Κατερίνα (Πειραματικό).

Ο ΠΟΠ Χριστόπουλος Βασίλειος κάλεσε για προπόνηση την Τρίτη 16.30 – 18.00 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης, τα παρακάτω Κορίτσια της Δυτικής Θεσ/νίκης:

Δόντσιου Στέλλα (Παναθλητικός), Καρακαβίδου Χαρίκλεια ( Μακεδονικός), Πεκρίδου Μιχαέλα (ΕΟΣ), Καλογιάννη Αφροδίτη (Καμπανιακός) Μητροπούλου Θωμαή (Καμπανιακός), Κουκουλίδου Μαριλένα (Πήγασος Πολίχνης), Αντωνιάδου Ηρώ (Αίας Ευόσμου), Ματέρα Εσιάνα (Δημόκριτος Μυγδ.), Θεοδοσίου Βασιλική (Αίας Ευόσμου), Γκορτσοπούλου Φωτεινή (ΒΑΟ), Τσαούσογλου Αιμιλία (ΒΑΟ), Κουκουλίδου Ειρήνη (Πήγασος Πολίχνης), Δουμπαραζή Μαρία (Ελπίς Αμπελοκήπων), Στάϊκου Μαρίνα (Ελπίς Αμπελοκήπων), Τσαρουχά Αναστασία (ΔΕΚΑ), Αρχοντή Ανθούλα (ΔΕΚΑ), Ξενιτίδου Ζηνοβία (Αίας Ευόσμου), Καρυπίδου Μαρία (Αίας Ευόσμου), Μουρατίδου Χρυσούλα (Αίας Ευόσμου), Μίγα Κων/να (Αίας Ευόσμου), Σκαρλάτου Μαρία (ΔΕΚΑ), Μπαλούτη Αναστασία (ATHLETICO), Χατζηευστρατίου Μιχαέλα (Μυγδονιακός), Γιαμπαστού Κατερίνα (Μυγδονιακός), Ιορδανίδου Αθανασία (Μυγδονιακός), Σωτηριάδου Μιράντα (ΑΕ Δέλτα), Πανταρτζή Ολυμπία (Τιτάνας Ευόσμου) , Παπαδοπούλου Ελένη (ΕΟΣ), Γαρουφαλίδου Μαριάννα (Αίας Ευόσμου), Χατζηαντωνίου Βασιλική (Μυγδονιακός), Κυρμανίδου Μαρία (Μυγδονιακός), Κλειδωνιάρη Θεοδώρα (Αίας Ευόσμου).

Σε όλες τις προπονήσεις παρόντες ήταν ο Υπεύθυνος Αναπτυξιακών Εθνικών Ομάδων Κώστας Χαριτωνίδης και ο Υπεύθυνος Ανάπτυξης Β. Ελλάδος Μπάμπης Καρασαρλίδης.

 


Σχετικά Άρθρα