Το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών 2017-2018

11/10/2017 21:36130Α1 γυναικών
Ετικέτες: Α1 γυναικώνΠρόγραμμα

Οριστικοποιήθηκε το πλήρες πρόγραμμα της φετινής σεζόν Α1 Γυναικών, η αυλαία της οποίας ανοίγει στις 21 Οκτωβρίου, με τα πρώτα επίσημα σερβίς της περιόδου να δίνονται στις 17.00 σε ΔΑΚ Πυλαίας και στο κλειστό της Σαντορίνης, όπου ο φιλόδοξος ΑΟ Θήρας υποδέχεται τον νταμπλούχο Ολυμπιακό.

 

Αναλυτικά το Πρόγραμμα Αγώνων Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών

 

Α΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η Απ

Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 21/10/2017 Θήρας 17.30 ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 17.00 ΑΣ Άρης – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 21/10/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 21/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 28/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 28/10/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 15.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 28/10/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 28/10/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 28/10/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 4/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 4/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟΦ Πορφύρας  

Κυριακή 5/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 11/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 11/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 11/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 11/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 11/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Κόρινθος  

Τετάρτη 15/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Τετάρτη 15/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΠΣ  Αίας  

Τετάρτη 15/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Τετάρτη 15/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟΦ Πορφύρας  

Τετάρτη 15/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η Απ

Σάββατο 18/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 18/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 18/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 18/11/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 18/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣΠ Κόρινθος  

Κυριακή 26/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 25/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 25/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Κυριακή 26/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 25/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 2/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 2/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 2/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 9/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΓΣΚ Ηρακλής  

Κυριακή 10/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Κυριακή 10/12/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 9/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 9/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 16/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 16/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 16/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΠΣ  Αίας  

Τετάρτη 20/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΓΣΚ Ηρακλής  

Τετάρτη 20/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Τετάρτη 20/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Θήρας  

Τετάρτη 20/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΣ Άρης  

Τετάρτη 20/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Μαρκοπούλου  

B΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η Απ

Σάββατο 13/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 13/1/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 13/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Άρης  

Κυριακή 14/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 13/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 20/1/2018 Θήρας 14.00 ΑΟ Θήρας – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 20/1/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣΠ Κόρινθος  

Κυριακή 21/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 27/1/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 27/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 27/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Μακεδόνες  

Κυριακή 28/1/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 27/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 3/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 3/2/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 3/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Κυριακή 4/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΦ Πορφύρας  

Κυριακή 4/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 10/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 10/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 10/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Θήρας  

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η Απ

Σάββατο 17/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 17/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΟ Θήρας  

Κυριακή 18/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΣ  Αίας  

Κυριακή 18/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 17/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 24/2/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 24/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 24/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Άρης  

Κυριακή 11/3/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣΚ Ηρακλής  

Κυριακή 11/3/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 10/3/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 10/3/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 10/3/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 17/3/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 17/3/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης  

Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΣ Μακεδόνες  

Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 24/3/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΓΣΚ Ηρακλής  

Σάββατο 24/3/2017 Π. Σαλπέας 18.00 ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟΝ Πανναξιακός  

Σάββατο 24/3/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟ Θήρας  

Σάββατο 24/3/2017 Α΄Ηλιούπολης 18.00 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Άρης  

Σάββατο 24/3/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας – ΑΟ Μαρκοπούλου  

Σάββατο 31/3/2018 Ζηρίνειο 18.00 ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΠΣ  Αίας  

Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – Ολυμπιακός ΣΦΠ  

Σάββατο 31/3/2018 Θήρας 18.00 ΑΟ Θήρας – ΑΟΦ Πορφύρας  

Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης – ΑΣΠ Κόρινθος  

Σάββατο 31/3/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Μακεδόνες  

Σημείωση: Η ΕΟΠΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του ν. 4049/2012.

Επίσης η ΕΟΠΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Πηγή:sportcyclades.gr


Σχετικά Άρθρα