Το πρόγραμμα προπονήσεων των Εθνικών ομάδων

21/01/2017 18:28366Eθνική Κορασίδων Eθνική Παίδων Αναπτυξιακά Αγοριών Αναπτυξιακά Κοριτσιών
Ετικέτες: ethnikiεθνικήομάδαomada

Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων για τις επόμενες ημέρες έχει ως εξής:

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 22/01/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο ΗΡΑΚΛΗ Γέφυρας στις 11.45 (διάρκεια προπόνησης 12.00 – 14.00).

Βίκυ Τσώνη (Χ.Α.Ν.Θ)
Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Αικατερίνη Σαριδάκη (ΑΠΣ Αίας ευόσμου)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Νικολέτα Ιωαννίδου (Α.Σ. Ποσειδών Μηχανιώνας)
Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ Ωραιοκάστρου)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Βασιλική Μερτσιάνη (ΑΣ Καμπανιακός)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)
Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 17.30).

Ανδρουλάκη Βάσω (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Απλαδά Νίκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Μανάι Έλλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Γενειατάκη Άννα (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Τσιναρίδου Έφη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Γεωργιλά Παναγιώτα (Γ.Α.Σ Μεσαράς)
Μπριλάκη Στέλλα (Γ.Α.Σ Μεσαράς)
Προφυλίδου Αντωνία (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Καλογρίδη Γεωργία (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Πενταράκη Μαριλένα (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Ποντικάκη Αναστασία (Α.Ο Κύδων Χανίων)
Κο’ι’μτζή Νικολέτα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Πίσσα Κωνσταντίνα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Γιαννούδη Ελένη-Αθηνά (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νεκτάριος Νικάκης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00)

Ιωάννη Γρηγοράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Θωμά Μαρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)
Ιωσήφ Παπαδόσηφο (ΣΦΠ Χανίων)
Αλέξανδρο Τζουγκαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Γεώργιο Γυπαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Νικόλαο Λαμπρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)
Κωνσταντίνο Σαμαριτάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Άγγελο Γενειατάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Δημήτριο Σταυρόπουλο (ΓΕ Ηρακλείου)
Γεώργιο Αναστασάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Ευάγγελο Σταυρακάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Μανώλη Παχιαδάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Κωνσταντίνο Μαρκαντώνη (ΟΠΕ Ρεθύμνου)
Νικόλαο Βατσολάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Βασίλειο Γρηγοράκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Γεώργιο Πρασανάκη (Ο.Φ.Η)
Κλοντιάν Πρένγκα (Γ.Ε. Ιεράπετρας)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)

Η ομοσπονδιακή προπονήτρια Μπέττυ Κουτσολία καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 22/01/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο Τρίπολης στις 14.45 (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 17.00).

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους) 
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια )
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.00).

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)
Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)
Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)
Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 17.30).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)
Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)
Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτρης Φλώρος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 24/01/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας (Μίκρα 1) στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).

Ελπινίκη Ζω’ι’δου (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Ελένη Μπάκα (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Δήμητρα Τζιαρλή (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Ανδρομάχη Τσιόγκα (ΑΣ Ποσειδών Βέροιας)
Ελισάβετ Ηλιοπούλου (Χ.Α.Ν.Θ)
Έλενα Λεονταρίδου (Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου)
Βασιλεία Στεφανοπούλου (ΑΣ Καμπανιακός)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)


Σχετικά Άρθρα