Αγωνιστική κίνηση του διημέρου 28/29.01.2017. Πρόγραμμα και διαιτητές

27/01/2017 15:0962volleyleague Γυναικών
Ετικέτες:
CheckPoint

Α1 Γυναικών - 15η αγωνιστική
Σάββατο 29 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 15.30: Ολυμπιακός - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Παπαστάμος, Τοψιδέλης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κυργιαλάνη, Σούγια, Γραμματεία: Μπενίση

Θήρας 16.30: ΑΟ Θήρας - ΑΣ Μακεδόνες, Διαιτητές: Κατσούλης, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου, Επόπτες: Δρόσος, Μουστάκη, Γραμματεία: Πατηνιώτης

ΔΑΚ Πυλαίας 17.00: ΑΣ Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Σιμίδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Ανθυμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00: Αίας Ευόσμου - Παναθηναϊκός, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Τσιούλα, Παρατηρητής: Καραγιάννης, Επόπτες: Ραυτόπουλος, Στεργιόπουλος, Γραμματεία: Ιωαννίδου

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Χρηστίδης Χρ., Μεταξά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Χατσικιάν, Κατερλή, Γραμματεία: Μπίτσικα

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.30: ΑΕΚ - Πανναξιακός, Διαιτητές: Καπάνταης, Τσάκας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βήκα, Κουρπανίδης, Γραμματεία: Κατσούλα

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

ΟΦΗ 16.00: ΟΦΗ - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη

Μετς 18.00: ΑΕΚ - ΑΟ Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Μαρκάτης, Μάλφας

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Παραλίας 14.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΣΦΠ Χανίων, Διαιτητές: Κτενάς, Τσουμελέας

Μ. Μερκούρη 15.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Γιαννόπουλος

Ρεπό ο Πανερυθραϊκός

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Απόλλων 19.00: ΓΣ Απόλλων - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Μενεσλής, Τσιμπινός

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Π. Σαλπέας 15.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Πρέντζας, Χαμπιλού

Ροδίων Παιδεία 16.00: Ροδίων Άθλησις - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Σταρίδας, Ζώης

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Παρασκευάς

Αιγινίου 19.00: Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Κοζάνης, Διαιτητές: Κάλλης, Μπέλλος

Μίκρας 20.00: ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Ισκάς, Σταυριανίδης

Απόλλωνος 20.30: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Πετούσης, Σπυρόπουλος

Ρεπό η ΕΑ Πατρών

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00: ΑΕ Κομοτηνής - Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Δήμου

Βότσης 18.00: ΑΜΣ Νέστωρ - Μακεδονικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Δεληκωστίδης

Σερρών 19.00: ΑΟ Σερρών - ΟΠΑΘ Περσέας, Διαιτητές: Δημητρίου, Μπόμπορας

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Αλεξ/πολης 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσας

Ρεπό η ΧΑΝΘ

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Βριλησσίων 15.45: ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαύρος

Μοιρών 17.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Βογιατζής

Ν. Πέρκιζας 20.00: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Μαριδάκης, Οικονόμου Μ.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Ζηρίνειο 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονομοπούλου

ΕΑΠ 18.00: ΕΑ Πατρών - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Γκόλφης, Λεβέντης

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
13η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Ζηρίνειο 18.00: ΖΑΟΝ - ΑΕ Αγίας Παρασκευής, Διαιτητές: Βλάχος, Ρίγκος

Σάμου 19.00: ΑΣΣ Αναγέννηση - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Ράντσιου

Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Λιάκου

Κάντζας 20.00: ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Αιγάλεω, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Τουμπανάκης

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Βενετόκλειο 13.00: ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Ζώης, Σταρίδας

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κατσιμίδου 18.00: ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣΠ Κόρινθος, Διαιτητές: Χλωρός, Κατσιούλης

Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΕΑ Λάρισας, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης

ΔΑΚ Μ. Κούσης 18.00: Ιωνικός Αγρινίου - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Φλούδας, Πιταροκοίλης

ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Καμπανιακός, Διαιτητές: Αντωνούλης, Χουλιαρόπουλος

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κύρκος

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Ανατόλια 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μαυρίδης, Κότελης

Κατσάνειο 18.30: Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΓΑΣ Αρχέλαος, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Κεχαγιά

Μ. Τσικίνας 20.00: ΧΑΝΘ - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Γεωργιάδου, Πεχλίδης

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κονταξοπούλειο 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά, Διαιτητές: Δρανίτσας, Πεχλίδης

Ν. Βύσσας 18.00: ΑΟ Νέας Βύσσας - ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: μαργαριτίδης, Σταματόπουλος 

Κύπελλο Γυναικών - Γ' φάση - 1η αγωνιστική
Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Θήρας 15.00: ΑΟ Θήρας - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου, Επόπτες: Δρόσος, Πατηνιώτης, Γραμματεία: Μουστάκη


Σχετικά Άρθρα