Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της volleyleague γυναικών

20/07/2018 13:061363Α1 volley league Γυναικών
Ετικέτες:
tatoo

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Volleyleaue γυναικών για την νέα σεζόν 2018-19.

Χωρίς ντέρμπι η πρεμιέρα, στην 3η αγωνιστική η "ναυμαχία" των Κυκλάδων ανάμεσα στον Πανναξιακό και τον ΑΟ Θήρας

To πρόγραμμα της Volleyleague Γυναικών 2018-2019.

1η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

 

Πανναξιακός - Κόρινθος

Ηλυσιακός - Θέτιδα Βούλας

Μαρκόπουλο - Πορφύρας

ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου

Ολυμπιακός - Άρης

Μακεδόνες Αξιού - ΑΟ Θήρας

 

2η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Πανναξιακός

Κόρινθος - Ηλυσιακός

Θέτιδα Βούλας - Μαρκόπουλο

Πορφύρας - ΓΣ Ηλιούπολης

Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας - Άρης

 

3η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

 

Ηλυσιακός - Μακεδόνες Αξιού

Μαρκόπουλο - Κόρινθος

ΓΣ Ηλιούπολης - Θέτιδα Βούλας

Ολυμπιακός - Πορφύρας

Άρης - Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας

 

4η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Μαρκόπουλο

Πανναξιακός - Ηλυσιακός

Κόρινθος - ΓΣ Ηλιούπολης

Θέτιδα Βούλας - Ολυμπιακός

Πορφύρας - Άρης

ΑΟ Θήρας - Αίας Ευόσμου

 

5η αγωνιστική (21 Νοεμβρίου)

 

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδόνες Αξιού

Μαρκόπουλο - Πανναξιακός

Ολυμπιακός - Κόρινθος

Άρης - Θέτιδα Βούλας

Αίας Ευόσμου - Πορφύρας

Ηλυσιακός - ΑΟ Θήρας

 

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Ολυμπιακός

Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης

Ηλυσιακός - Μαρκόπουλο

Κόρινθος - Άρης

Θέτιδα Βούλας - Αίας Ευόσμου

ΑΟ Θήρας - Πορφύρας

 

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

 

Άρης - Μακεδόνες Αξιού

Ολυμπιακός - Πανναξιακός

ΓΣ Ηλιούπολης - Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου - Κόρινθος

Πορφύρας - Θέτιδα Βούλας

Μαρκόπουλο - ΑΟ Θήρας

 

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός - Άρης

Ηλυσιακός - Ολυμπιακός

Μαρκόπουλο - ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος - Πορφύρας

ΑΟ Θήρας - Θέτιδα Βούλας

 

9η αγωνιστική (12 Δεκεμβρίου)

 

Πορφύρας - Μακεδόνες Αξιού

Αίας Ευόσμου - Πανναξιακός

Άρης - Ηλυσιακός

Ολυμπιακός - Μαρκόπουλο

Θέτιδα Βούλας - Κόρινθπς

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας

 

10η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Θέτιδα Βούλας

Πανναξιακός - Πορφύρας

Ηλυσιακός - Αίας Ευόσμου

Μαρκόπουλο - Άρης

ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας - Κόρινθος

 

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

 

Κόρινθος - Μακεδόνες Αξιού

Θέτιδα Βούλας - Πανναξιακός

Πορφύρας - Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου - Μαρκόπουλο

Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης

Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας

 

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

 

Κόρινθος - Πανναξιακός

Θέτιδα Βούλας - Ηλυσιακός

Πορφύρας - Μαρκόπουλο

Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης

Άρης - Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας - Μακεδόνες Αξιού

 

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

 

Πανναξιακός - Μακεδόνες Αξιού

Ηλυσιακός - Κόρινθος

Μαρκόπουλο - Θέτιδα Βούλας

ΓΣ Ηλιούπολης - Πορφύρας

Ολυμπιακός - Αίας Ευόσμου

Άρης - ΑΟ Θήρας

 

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Ηλυσιακός

Κόρινθος - Μαρκόπουλο

Θέτιδα Βούλας - ΓΣ Ηλιούπολης

Πορφύρας - Ολυμπιακός

Αίας Ευόσμου - Άρης

ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός

 

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

 

Μαρκόπουλο - Μακεδόνες Αξιού

Ηλυσιακός - Πανναξιακός

ΓΣ Ηλιούπολης - Κόρινθος

Ολυμπιακός - Θέτιδα Βούλας

Άρης - Πορφύρας

Αίας Ευόσμου - ΑΟ Θήρας

 

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - ΓΣ Ηλιούπολης

Πανναξιακός - Μαρκόπουλο

Κόρινθος - Ολυμπιακός

Θέτιδα Βούλας - Άρης

Πορφύρας - Αίας Ευόσμου

ΑΟ Θήρας - Ηλυσιακός

 

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

 

Ολυμπιακός - Μακεδόνες Αξιού

ΓΣ Ηλιούπολης - Πανναξιακός

Μαρκόπουλο - Ηλυσιακός

Άρης - Κόρινθος

Αίας Ευόσμου - Θέτιδα Βούλας

Πορφύρας - ΑΟ Θήρας

 

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Άρης

Πανναξιακός - Ολυμπιακός

Ηλυσιακός - ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος - Αίας Ευόσμου

Θέτιδα Βούλας - Πορφύρας

ΑΟ Θήρας - Μαρκόπουλο

 

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

 

Αίας Ευόσμου - Μακεδόνες Αξιού

Άρης - Πανναξιακός

Ολυμπιακός - Ηλυσιακός

ΓΣ Ηλιούπολης - Μαρκόπουλο

Πορφύρας - Κόρινθος

Θέτιδα Βούλας - ΑΟ Θήρας

 

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Πορφύρας

Πανναξιακός - Αίας Ευόσμου

Ηλυσιακός - Άρης

Μαρκόπουλο - Ολυμπιακός

Κόρινθος - Θέτιδα Βούλας

ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης

 

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

 

Θέτιδα Βούλας - Μακεδόνες Αξιού

Πορφύρας - Πανναξιακός

Αίας Ευόσμου - Ηλυσιακός

Άρης - Μαρκόπουλο

Ολυμπιακός - ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος - ΑΟ Θήρας

 

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

 

Μακεδόνες Αξιού - Κόρινθος

Πανναξιακός - Θέτιδα Βούλας

Ηλυσιακός - Πορφύρας

Μαρκόπουλο - Αίας Ευόσμου

ΓΣ Ηλιούπολης - Άρης

ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός


Σχετικά Άρθρα