Κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση Παγκορασίδων σε Μαρκόπουλο και Γαλάτσι

11/11/2017 14:4634Διάφορα
Ετικέτες: Συγκεντρωτική προπόνηση ΠαγκορασίδωνΓιώργος ΝικολογιάννηςΓυμναστήριο ΜαρκόπουλουΈλενα Κανελλοπούλου

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής ,κ. Νικολογιάννης Γεώργιος, καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων τη Δευτέρα 13/11/2017 και ώρα 18:30-20:00 στο Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου (Διεύθυνση: 31ο Χιλιόμετρο Αθηνών Λαυρίου (δίπλα από το ποδόσφαιρο) τις παρακάτω αθλήτριες:

1.Αθανασιάδου Ειρήνη (Α.Ο.Μ. Δεξαμενής)
2.Παναγιωτοπούλου Αλεξάνδρα (Α.Ο.Μ. Δεξαμενής)
3.Ανδρέου Ελένη (Γ.Σ. Κερατέας)
4.Πέτκοβα Βανέσα (Γ.Σ. Κερατέας)
5.Θεοδωρακοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή)
6.Γκέκοβιτς Ερμιόνη (Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή)
7.Σιδέρη Ελευθερία (Α.Ο. Παλλήνης)
8.Φίλη Δέσποινα  (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
9.Δελιβασίλη Μελίνα (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
10.Παναγοπούλου Ηρώ (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
11.Διαμαντοπούλου Αριάδνη (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
12.Κορωνέλλου Διονυσία (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
13.Ευαγγελίου Βάλια (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
14.Γεωργουλοπούλου Πελαγία (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
15.Κωτσαρά Νίκη (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
16.Κακαρνάκη Ιωάννα (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
17.Δήμου Αναστασία (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
18.Αλλαγιάννη Κατερίνα ( Α.Ο. Μαρκοπούλου)
19.Μάρκο Σαββίνα (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
20.Ψύλλα Μυρτώ (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
21.Σκουρτάϊ Τζένη (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
22.Χατζηνικολάου Χριστίνα  (ΕΑΟ Σπάτων)
23.Φουμάκη Θεοδώρα (ΑΟ Άνοιξης)
24.Παπαθανασίου Μελίνα (Α. Ο. Παλλήνης)

Η Περιφερειακή Ομοσπονδιακή Προπονήτρια κ. Κανελλοπούλου Έλενα καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων την Πέμπτη 16/11/2017, και ώρα 19:30-21:00 στο ΄΄Γήπεδο Γαλατσίου΄΄ (Διεύθυνση: Λεωφόρος Βεΐκου) τις παρακάτω αθλήτριες:

1.Νάνου Ναταλία (ΑΕΚ)
2.Δεριζιώτη Θεοδώρα (Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς)
3.Οικονομοπούλου Ελισάβετ (Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς )
4.Κομίνη Σπυριδούλα (ΣΦΑΜ Φοίβος )
5.Ντάλ Άννα ( ΣΦΑ Μελισσίων ΄΄Ο Φοίβος΄΄ )
6.Κατσούλη Δανάη( ΣΦΑ Μελισσίων ΄΄ Ο Φοίβος΄΄ )
7.Αθανασιάδη Έλενα( ΣΦΑ Μελισσίων ΄΄Ο Φοίβος΄΄ )
8.Μπούρη Ευαγγελία (Α.Ο. Αγ. Στεφάνου)
9.Συριστατίδη Αγγελική(Α.Ο. Θρακομακεδόνων)
10.Ποθητού Νόνη (Νέοι Βύρωνος)
11.Ρέλλου Ελένη (Ζηρίνειος ΑΟΝ)
12.Ανυφαντή Μαριάννα (Ζηρίνειος ΑΟΝ)
13.Κατσίκη Μαρία-Χριστίνα (Α.Ο. Ηλυσιακός)
14.Κακούρου Γεωργία-Ζωή (Παναθηναϊκός Α.Ο.)
15.Παπαγιαννοπούλου Ευτέρπη (Πανελλήνιος Γ.Σ)
16. Διαμαντή Θωμαΐς (Γ.Σ. Χαλανδρίου)
17. Ραπακουσίου Μαριλένα (Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου)
18. Μπεζάτη Μελίνα (Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου)
19. Πατσοπούλου Μαρία (ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου )
20. Πρωτοπαπαδάκη Χριστίνα (ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου )
21. Μανιάτη Ειρήνη (Α.Ο. Διονύσου )
22. Γεωργιάδη Μυρτώ (Α.Ο Διονύσου)


Σχετικά Άρθρα