ΕΣΠΑΑΑ: Η πρεμιέρα στις τοπικές κατηγορίες γυναικών(αποτελ-βαθμολογίες)

19/10/2017 13:38481Τοπικά Γυναικών
Ετικέτες: ΕΣΠΑΑΑΤοπικές κατηγορίες
tatoo

Πρεμιέρα είχαμε  της τοπικής κατηγορίας γυναικών ΕΣΠΑΑΑ. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και την βαθμολογία:

Τα Αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της Τοπική Κατηγορία 2 Γυναικών

ΑΟ Νηαρ Ηστ-ΕΣ Νέας Μάκρης 0-3 (21-25, 24-26, 23-25)
ΔΑΣ Αραφήν-ΠΑΟ Κουκακίου 0-3 (24-26, 10-25, 13-25 ),
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 3-0 (25-13, 25-19 25-21)
Αμαζόνες Αχαρνών- ΟΦ Γέρακα 3-2 (25-13, 23-25, 25-11, 22-25, 15-7 )
ΑΟ Θρακομακεδόνων- ΟΠΕ Χαλκίδας 3-2 (25-15, 25-19, 16-25, 22-25, 15-9 ), ΑΟ
Δεξαμενή Μεταμόρφωσης- ΑΟ Καρέα 3-0 (28-26, 25-14, 25-23).

H βαθμολογία έχει διαμορφωθεί ως εξής:
1. ΠΑΟ Κουκακίου3 (3-0)
2. ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 3 (3-0)
3. ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης 3 (3-0)
4. ΕΣ Νέας Μάκρης 3 (3-0)
5. Αμαζόνες Αχαρνών 2 (3-2)
6. ΑΟ Θρακομακεδόνων 2 (3-2)
7. ΟΠΕ Χαλκίδας 1 (2-3)
8. ΟΦ Γέρακα 1 (2-3)
9. ΑΟ Νηαρ Ηστ 0 (0-3)
10. ΑΟ Καρέα 0 (0-3)
11.ΑΣ Σχολή Μωραϊτη 0 (0-3)
12. ΔΑΣ Αραφήν 0 (0-3).

Τα Αποτελέσματα της Τοπικής Κατηγορίας Γυναικών 3 Α΄ Όμιλος

ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας- ΓΑΣ Χολαργού 0-3 (22-25, 22-25, 15-25)
ΑΣΠ Σάλαμμον - ΑΟ Οδυσσέας 1-3 (19-25, 13-25, 31-29, 21-25)
ΑΟ Διονύσου- ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (25-19, 25-18, 11-25, 25-21).

H βαθμολογία έχει διαμορφωθεί ως εξής:

1. ΓΑΣ Χολαργού 3 (3-0)
2. ΑΟ Οδυσσέας 3 (3-1)
3. ΑΟ Διονύσου 3 (3-1)
4. ΑΚ Ζωγράφου 0 (1-3)
5. ΑΣΠ Σάλαμμον 0 (1-3)
6. ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 0 (0-3)
7.Φοίβος 0 (0-0)
8. ΑΠΕΣ Καπανδριτίου 0 (0-0)
9. ΑΟ Αστέρας Αλιβερίου 0 (0-0).

Τα Αποτελέσματα της Τοπικής Κατηγορίας Γυναικών 3 B΄ Όμιλος

ΑΣ Λαυρίου-ΑΟ Κωφών 3-0 (25-22, 26-24, 25-15)
ΑΣΠ Κτησιφών - ΑΟ Λαγονησίου 0-3 (16-25, 19-25, 15-25)
ΑΠΣ Πήγασος -Αδέσποτος Αθηνών 3-0 (25-14, 25-10, 25-9)
ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου-ΕΑΟ Σπάτων 3-0 (25-14, 25-19, 25-20)

H βαθμολογία έχει διαμορφωθεί ως εξής:

ΑΠΣ Πήγασος 3 (3-0)
2. ΑΟ Λαγονησίου 3 (3-0)
3. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου 3 (3-0)
4. ΑΣ Λαυρίου 3 (3-0)
5. ΑΟ Κωφών 3 (0-3)
6. ΕΑΟ Σπάτων 0 (0-3)
7. ΑΣΠ Κτησιφών 0 (0-3)
8. Αδέσποτος Αθηνών 0 (0-3)
9. ΓΣ Εθνικός 0 (0-0) 
10. ΑΣ Άτλας Δάφνης 0 (0-0)
11. Υμηττού ΓΣ Εθνικός 0 (0-0).

 


Σχετικά Άρθρα